хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Кому набридла робота...

Світлина від Проект1917.
13

Коментарі

130.07.17, 00:59

та ну нет, моя мечта миллион долларов США и нафиг тот замуж надо мне красивой

    230.07.17, 10:04

    А ШО она собирается делать "красивыми ручками", такая реклама...

      330.07.17, 11:06

      Откровенно так, но честно. Человеческая природа не меняется, и сегодня полно подобных анкет. Вот одну современную анкету из сайта знакомств я рафинировал. Вот выставленный лот в краткой форме:
      Хочу найти свое счастье !!! Срочно!!!
      Много знающая, высокомерная, эгоистичная особа, создавшая из себя женщину из того, что было, с тяжёлым характером, но с заманчивым третьим ищет себе умного спонсора и сексуального партнёра для любви себя и наслаждения жизнью! Пишите – посмотрим.

        430.07.17, 11:17Відповідь на 1 від Кат*Ери*На

        та ну нет, моя мечта миллион долларов США и нафиг тот замуж надо мне красивой що з мільйоном робитимеш?

          530.07.17, 11:21Відповідь на 2 від пехотинецМ

          А ШО она собирается делать "красивыми ручками", такая реклама...може, на флейті гратиме

            630.07.17, 11:23Відповідь на 3 від Demiurgos

            Откровенно так, но честно. Человеческая природа не меняется, и сегодня полно подобных анкет. Вот одну современную анкету из сайта знакомств я рафинировал. Вот выставленный лот в краткой форме:
            Хочу найти свое счастье !!! Срочно!!!
            Много знающая, высокомерная, эгоистичная особа, создавшая из себя женщину из того, что было, с тяжёлым характером, но с заманчивым третьим ищет себе умного спонсора и сексуального партнёра для любви себя и наслаждения жизнью! Пишите – посмотрим.
            кожен товар має свого покупця
            Якщо я би розміщала анкету на "знайомствах" - теж написала би, що хочу знайти спонсора. Просто для того, щоб відсіялися жлоби.

              730.07.17, 12:19

              не работа и проблемы надоели но просто быть при муже я не умею

                830.07.17, 13:06

                НА № 5. Ответ для Міс. Из басни дедушки Крылова - "Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье..."

                  930.07.17, 13:37Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  Я цього і не заперечую, а констатую як одну з існуючих властивостей людської природи. Теж не маю нічого проти спонсорства, але це побудова ринкових вигідних взаємовідносин - ти мені я тобі. Такі відносини існують, але для мене вони не привабливі в плані серйозних стосунків, маю інші базові цінності. Якщо подивитись на приклад з мого коментаря, то там навіть не проглядує натяк
                  на ринкові взаємовигідні відносини, там базарний фуфел.

                    1030.07.17, 13:39

                    це як у анекдоті (перепрошую за вульгарність) - дрочить жінка чоловіку, а він не може кінчити, вона каже - я вже не можу, руки болять... а він їй - а не треба було виходити заміж коли руки хворі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна