Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марина

35 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Изысканный цинизм...

Поразило своим изысканным цинизмом, сегодняшнее обращение к детям одной верховно-радовской дамочки. Такой цинизм сродни путинскому!  Помнится, тот сказал "мы пустим впереди женщин и стариков…".

Эта же, додумалась спрятаться за спинами детей, пригласив их на столь сложное и  драматическое заседание Верховной Рады.

Впрочем, ларчик просто открывается – глядя на столь тёплое общение двух одиозных особей – можно предположить что именно в их интересах продолжение войны на Донбассе до бесконечности.  И "Минские договорённости" - прекрасная возможность, за государственный счёт - воплотить в жизнь сей коварный план... 


 

Под клич  "деинтеграция", на радовский плетень

Наводят депутаты,  вранья  густую тень…

Закон капитулянтский протягивают радо

Направив  пар эмоций – в "позор", "ганьбу" и "зраду".

 

От вала негатива устал осенний день –

Кремль распрями доволен – и рад им, ясен пень)))

Агенты, Украину – ведут по кругам  ада…

Эх, снова лоханулись мы – отдав барыгам Раду!

 

6.10.17

1

Коментарі

16.10.17, 20:32

Я не розумію, чому ми маємо робити вигляд, що Медведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?

    26.10.17, 20:55Відповідь на 1 від Ми Ла

    Я не розумію, чому ми маємо робити вигляд, що Медведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?
    ...ми маємо знати те, що агентура ворога буде завжди працювати проти інтересів України!
    І вона зараз працює, і буде довічно так "працювати" поки не розвалить нашу державу... Потім зробить великі здивовані очі і піде відпочивати десь на теплих островах, на зароблені Іудини срібляки!

      36.10.17, 21:27Відповідь на 2 від Nevr

      Я не розумію, чому ми маємо робити вигляд, що Медведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?...ми маємо знати те, що агентура ворога буде завжди працювати проти інтересів України!
      І вона зараз працює, і буде довічно так "працювати" поки не розвалить нашу державу... Потім зробить великі здивовані очі і піде відпочивати десь на теплих островах, на зароблені Іудини срібляки!
      Звичайно буде.
      Але я б не пророкувала такий трагічний фінал для держави.

        46.10.17, 22:51Відповідь на 3 від Ми Ла

        Я не розумію, чому ми маємо робити вигляд, що Медведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?...ми маємо знати те, що агентура ворога буде завжди працювати проти інтересів України!
        І вона зараз працює, і буде довічно так "працювати" поки не розвалить нашу державу... Потім зробить великі здивовані очі і піде відпочивати десь на теплих островах, на зароблені Іудини срібляки!
        Звичайно буде.
        Але я б не пророкувала такий трагічний фінал для держави.

        треба на речі дивитися тверезо... Ще рік-два такого раздраю і вова путін голими руками загребе Україну!

          56.10.17, 22:57Відповідь на 4 від Nevr

          ведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?...ми маємо знати те, що агентура проти інтересів України!
          І вона зараз працює, і буде довічно так "працювати" поки не розвалить нашу державу... Потім зробить великі здивовані очі і піде відпочивати десь на теплих островах, на зароблені Іудини срібляки!
          Звичайно буде.
          Але я б не пророкувала такий трагічний фінал для держави.
          треба на речі дивитися тверезо... Ще рік-два такого раздраю і вова путін голими руками загребе Україну!
          То ж ваші улюбленці і рвуть її на частини. Це ж про них Турчинов сказав - кремлівські запроданці.
          А чого ви ще не спите в таку пізню пору?

            67.10.17, 01:07Відповідь на 5 від Ми Ла

            ведчука в переговорному процесі немає? Він там завжди був. Так само, як і Геращенко. І Кучма. Ми що - цицькові діти і їхнє спільне фото нас має вразити у самі гланди чи що?...ми маємо знати те, що агентура проти інтересів України!
            І вона зараз працює, і буде довічно так "працювати" поки не розвалить нашу державу... Потім зробить великі здивовані очі і піде відпочивати десь на теплих островах, на зароблені Іудини срібляки!
            Звичайно буде.
            Але я б не пророкувала такий трагічний фінал для держави.
            треба на речі дивитися тверезо... Ще рік-два такого раздраю і вова путін голими руками загребе Україну!
            То ж ваші улюбленці і рвуть її на частини. Це ж про них Турчинов сказав - кремлівські запроданці.
            А чого ви ще не спите в таку пізню пору?

            а

              77.10.17, 01:12Відповідь на 5 від Ми Ла

              а мої улюблені "запроданцы", спираючись на логіку подій - кажуть що наша верховна влада ото і є запроданці! І я чомусь більше вірю їм, чим Турчинову...
              Бо цей пан - маючи величезні повноваження - чомусь віддав ворогу Крим без жодного пострілу. Чому він так зробив, вас не дивує?

                87.10.17, 07:21Відповідь на 7 від Nevr

                а мої улюблені "запроданцы", спираючись на логіку подій - кажуть що наша верховна влада ото і є запроданці! І я чомусь більше вірю їм, чим Турчинову...
                Бо цей пан - маючи величезні повноваження - чомусь віддав ворогу Крим без жодного пострілу. Чому він так зробив, вас не дивує?
                Хай краще розкажуть, як ті, до кого ви такий лояльний, посади ділили, в той час, як Юлій Мамчур зі своїми хлопцями голими руками захищали свою частину.