Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

Мій Президент України: Ігор Смешко!

  • 23.02.19, 16:53
Марія Турчин:
Стан суспільної свідомості за декілька тижнів до виборів президента, – а на перше місце все ж треба поставити пост верховного головнокомандувача, бо саме від стратегії і тактики ведення війни залежать зараз усі сфери державного життя, – то ж навіть примітивний аналіз усіх пристрастей виявив, що основний інстинкт всього живого – потяг до самозбереження – приспаний. 
Суспільство, грубо кажучи, «купилося» на дві маніпулятивні наживки, закинуті засобами наших ЗМІ. 
Перша – спекулятивний обман ретельно і вперто навішував нашим громадянам, що у всіх бідах Донбасу винні самі жителі. Розкручування слова «вата», що мало в супроводі яскраву картинку з проросійського мітингу, сформувало у пересічного глядача/читача спотворене уявлення про всі обставини цього конфлікту. Держава, у якому б варіанті вона після Майдану не існувала, а при владі були люди, які не перший день у політиці, тож держава скидала з себе всю відповідальність за допущення конфлікту і перекладала його на простих громадян. Так і на жителів Донбасу перекладено провину за війну: самі винні, бо покликали Путіна. У мешканця інших територій це породило впевненість у тому, що він кращий, патріотичний, Путіна не кличе, то до нього війна не прийде. 
І друге – це уникання слова «війна» і використання різних абревіатур, які жодного змісту не мають (АТО, ОСС). Слово «війна» мобілізує інстинкт самозбереження та волю до виживання. Незрозумілі, беззмістовні слова присипляють пильність. У пересічного громадянина формується картинка, що стріляють десь за лінією блокпостів, гинуть у кращому випадку герої, а в більшості – лохи, які не «відмазали» від призову. 
Ці дві хибних установки, закладені в свідомість пересічного виборця, розрихлили суспільство. Якщо у час війни ми мали б бути єдиним монолітом, який протистоїть загрозі смерті, насильству, втраті держави і всім бідам, то спостерігаємо лише вияв «синдрому самогубця». У країні, яка в стані війни, воює, щодня, зараз, в цю мить, коли пишемо і читаємо ці рядки, ми вперто не шукаємо, за чию провідну руку ухопитись би, за чию професійну солдатську спину заховатись.
Здавалось би, як можна не те, щоб обговорювати кандидатуру цивільного на пост верховного головнокомандувача, а повертати погляд у бік біг-борду з іменем невійськового? Здавалось би, як можна не бачити Ігоря Смешка єдиним кандидатом, який вміє перемогти Путіна (Росію)?
Мусимо збудити в собі приспаний упродовж п’яти років інстинкт здорової особистості, яка здатна усвідомити небезпеку війни, ту загрозу, яка вже є, палає в нашому домі, і заради життя нас самих і наших дітей проголосувати за Ігоря Смешка.

                      Ð¡Ð²Ñ–тлина від Олександри Володимирівної.

Казка про те як петруха Мальдівський із арсюхою Рюкзаковим полая

  • 23.02.19, 12:34
Заступник глави фракції БПП фігурує у провадженнях щодо виборів – Аваков
7
Сергій Березенко

Заступник глави фракції БПП у парламенті Сергій Березенко фігурує у кримінальних провадженнях щодо порушень виборчого законодавства.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Так, фігурує. Його називають організатором схем. Він — народний депутат, і стосовно нього слідчих дій проводити не можна. Але за фактом — так, у провадженнях фігурує. Тимошенко принесла величезну пачку документів. Там теж фігурує Березенко", - сказав він.

За словами Авакова, співробітники офісу Березенка в Чернігові "викликали поліцію, бо до них заявилися представники преси і стали знімати, як там бабусям щось роздають".

"З іншого березенківського офісу зателефонували самі журналісти й заявили, що їм перешкоджають у професійній діяльності, не пускають туди, де незаконно роздають гроші. І туди, і туди приїжджали поліцейські. "У вас ордер на обшук є?" — "Немає". — "Ідіть". Але й без обшуку є над чим працювати. Поліція заходила, опитувала громадян, фіксувала, документувала, відкривала провадження", - розповів міністр.

Загалом, за його словами, станом на 21 лютого в поліцію надійшло 1654 звернення, які стосуються порушень виборчого процесу у різних регіонах, у Києві таких звернень найбільше. При цьому в цій статистиці не відображені матеріали, коли поліція сама відкриває провадження.

Аваков розповів, що за такими зверненнями складено вже 389 адмінпротоколів, а також відкрито 74 кримінальних провадження.