О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Пройшов Форум націоналістів21 лютого 2009 року у Львові відбувся Форум націоналістичних сил, присвячений 80-річчю створення ОУН. Ініціатором та організатором проведення форуму виступила координаційна рада націоналістів західних областей України. У форумі взяли участь представники ОУН (р) і ОУН (м), КУН, ВО "Свобода", УНА-УНСО, Української партії, багатьох громадських організацій з 9-ти областей та міста Києва. Всього – близько 600 учасників. Робота форуму розпочалася з благословення владик УГКЦ та УПЦ КП.

Доповідь "ОУН. Вчора, сьогодні і завтра" виголосив Ярослав Сватко (http://www.maidan.org.ua/static/mai/1235230684.html).

"Панове, кращих часів не буде, якщо ми не відмовимося від своїх інтересів на користь української ідеї", – заявив під час Форуму Герой України Юрій Шухевич.

Як підсумковий документ Форуму було затверджено Меморандум націоналістичних сил, яким націоналістичні політичні та громадські організації Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Закарпатської, Волинської областей, Буковини та Києва висловили готовність об'єднатися у єдину політичну силу.

Меморандумом задекларовано, що вирішальним напрямом діяльності націоналістів є політика українського державотворення. Першочерговими заходами, які планують здійснити та ініціювати націоналістичні політичні сили України, має стати зміна виборчої системи – перехід на відкриті виборчі списки та президентсько-парламентську форму правління. "Необхідно здійснити децентралізацію у бюджетній та організаційно-управлінській сферах місцевого самоврядування. Нагальною є потреба збалансування повноважень усіх гілок влади", – йдеться у Меморандумі.

Також Меморандум передбачає реформування судової гілки влади, законодавче закріплення статусу борців за незалежність України, законодавче унеможливлення будь-яких форм людиноненависництва (фашизму та комуно-більшовизму), створення сприятливих умов для малого та середнього бізнесу, оздоровлення фінансово-банківської системи, запровадження страхових засад у системі охорони здоров'я.

За словами заступника голови Конгресу Українських Націоналістів Миколи Пшевлоцького, націоналістичні сили країни вже зробили перший крок до об'єднання – створили координаційну раду націоналістичних сил України.

Юрій АНТОНЯК
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3608

"Майдан".

Сьогодні Президенту України виповнюється 55 років

Президент України Віктор Ющенко у понеділок взяв один день в рахунок щорічної відпустки, щоб відсвяткувати день народження у родинному колі.

Про це повідомила Прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Зараз Віктор Ющенко з родиною знаходиться у державній резиденції «Синьогора» (Івано-Франківська область).

Прес-секретар повідомила, що завтра Глава держави розпочне робочий тиждень у Києві.

Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Російська опозиція зажадала відставки уряду Путіна

Опозиційний рух "Солідарність" провів мітинг з вимогами відставки уряду Володимира ПУТІНА і проведення вільних виборів.

За інформацією інтернет-газети «Каспаров.ру», на мітинг зібралося близько 400 чоловік, які представляють рухи "Солідарність", Об`єднаний громадянський фронт (ОГФ), Російський народно-демократичний союз (РНДС) екс-прем`єра Михайла КАСЬЯНОВА, "Оборона", "Зміна", московське відділення СПС, "Вільні радикали" і "ТІГР".

Під час мітингу активісти молодіжної організації "Росія молода" спробували влаштувати провокацію, проте за кілька хвилин вони були затримані співробітниками міліції. Сім активістів прокремлівського руху забралися на дах однієї з будівель на Чистопрудному бульварі, неподалік від місця проведення мітингу, і спробували розгорнути банер "Досить розгойдувати човен".

Акція опозиції дозволена владою.

Під час акції прозвучав гімн руху – пісня Віктора Цоя "Змін!".

6 лютого "Солідарність" представило власну антикризову програму з першочерговим завданням - відправити у відставку уряд Росії на чолі з прем`єр-міністром Володимиром ПУТІНИМ.

Російський ліберально-демократичний опозиційний рух «Об`єднаний демократичний рух «Солідарність» створений 12 грудня 2008 року. Рух відстоює європейські ліберальні і демократичні цінності та має намір об`єднати різні демократичні організації.

Як головний політичний принцип «Солідарності» делегати засновницького з`їзду проголосили відмову від співпраці з нинішньою владою. Об`єднаний демократичний рух ставить за мету прихід до влади. Програма руху — проект «300 кроків до свободи».

Головними організаторами «Солідарності» і розробниками її ідеології є Гарі КАСПАРОВ, Володимир МІЛОВ, Борис НЕМЦОВ, Ілля ЯШИН і Владлен МАКСИМОВ. Організатори не виключають перетворення руху в партію.

УНІАН.

"Міс Україна-Всесвіт"Переможниця конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт" Христина Коц-Готліб
радіє перемозі на конкурсі, в Києві, у п'ятницю, 20 лютого 2009 року.

Вона вам подобається?

29%, 11 голосов

71%, 27 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

"... ми не хочемо Путіна":)))

Грузини знову "віджигають" - відправляють на Євробачення до Москви (! !) групу "Stephane and 3G" з піснею приспів якої звучить "We don't wanna put in" :
"....  Словосполучення можна перевести як "Ми не хочемо робити поганий крок", однак на слух фраза звучить як антиросійський заклик – "... ми не хочемо Путіна"."
http://news.liga.net/ukr/news/NU091460.html

11%, 8 голосов

61%, 46 голосов

24%, 18 голосов

4%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Люди!!! Допоможіть дівчинці!!!

  • 19.02.09, 13:12
Ліді терміново потрібна операція, щоб чути

Критичність полягає в тому, що дитині вже 7 років, а фахівці рекомендують робити таку операцію до 3-х років...
Ліді - 7 років. Лікарі поставили їй діагноз - сенсеневральна глухота. Спеціалісти вважають, що дівчинка потребує проведення кохлеарної
імплантації. Вартість операції - 300 тисяч гривень. Дитина обстежена в
Інституті отоларингології ім. Коломійченка, АМН України, спеціалісти
готові провести операцію найближчим часом. У листопаді зроблені всі
знімки, терміни проведення операції максимум 6 місяців. Критичність в
тому, що дитині вже 7 років, а фахівці рекомендують робити таку
операцію до 3-х років.
Мати зверталася у різні інстанції та організації, але допомоги не
одержала ні від кого. Батьки дуже хочуть, щоб дитина була здоровою,
веселою і змогла почути світ, стати повноцінною людиною в суспільстві –
закінчити звичайну школу та ін.
Незважаючи на свою хворобу, дівчинка дуже розвинена, ходить в 1-й клас
загальноосвітньої (!) школи і вчиться краще за всіх у класі. Хоча
вчителька не дуже добре розуміє розмовну мову дитини, але задоволена
результатами навчання, адже Ліда - відмінниця.
Дівчинка може почути звуки світу, якщо їй допоможуть!

Банк-одержувач: Житомирська ОД Райффайзен Банк Аваль
Одержувач: Афанасьєва Ольга Аркадіївна
МФО: 311528
ЕДРПОУ одержувача: 2821701643
Р/с одержувача: 2625 5372
Призначення платежу: поповнення карткового рахунку 0328149500
Афанасьєва Ольга Аркадіївна (конт. тел. 8-097-162-89-54)

Ветеран заповів свої заощадження Президенту України

88-річний Дмитро Гроздь чотири роки живе в будинку ветеранів у Деревках Котелевського району. Він один із старожилів закладу. Чоловік почув, що в притулку зламалася пральна машина, і дав із пенсії тисячу гривень на нову. — Хочу, щоб про мене залишилася тут пам’ять, — кричить дід. Він погано чує. На тисячу гривень купили пральну машину ”Норд”. — Хоч і не автомат, але краще, ніж прати руками, — каже завідувач Надія Свириденко. — Дмитро Григорович у нас дуже бережливий. Грошей нікуди задарма не тратить. Усе збирає. На карточці, казав, має 13 тисяч гривень. Заповідає, щоб ними після його смерті розпорядився Президент. Гроздь у роки Другої світової війни воював на Балтійському флоті.

Отримав тяжке поранення в руку та ногу. Працював технологом у лісництві. Дітей не має. — По бумажках жінок у мене не було. Але без женської руки ніколи не обходився, — усміхається Гроздь. Він має племінників у Харкові. Працівники Будинку ветеранів кажуть, що за чотири роки рідних Дмитра Григоровича бачили один раз. — На 23 лютого зробимо нашим чоловікам свято, — додає Свириденко. — Вони в нас на ціну золота — четверо. Буде концерт і святковий обід. Приготуємо заливну рибу, олів’є, налисники.

У Будинку ветерана живуть 24 людини. Майже половина — лежачі. Ніхто з них не має дітей.

gazeta.ua

Юрій Луценко прокоментував можливість урядових призначеньЯкщо крісло міністра юстиції звільниться, то на нього претендуватиме група «Народної самооборони», -  повідомив Юрій Луценко.

Лідер «Народної самооборони» сказав, що Мін’юст міг би очолити або народний депутат Віктор Шемчук, або екс–заступник Голови Верховної ради Віктор Мусіяка. За словами Ю.Луценка, «Народна самооборона» має претендента й на посаду міністра культури – депутата Олеся Донія.

Юрій Луценко прокоментував і можливість інших урядових призначень: «Одностайно всі групи впливу всередині демократичної частини «НУНС» прийняли рішення не міняти міністра освіти. Я з радістю прийняв це рішення — мені також надзвичайно імпонує і постать пана Вакарчука, і його діяльність на посаді».

Також в уряді, найімовірніше, залишаться міністр будівництва і регіонального розвитку Василь Куйбіда, міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко та міністр охорони здоров`я  Василь Князевич, - розповів Юрій Луценко.

"Народна самооборона".

Американські кіноакадеміки вибрали володарів ”Оскара-2009”

  • 18.02.09, 17:47

Члени Американської кіноакадемії визначили володарів премії "Оскар" за 2009 рік. 17 лютого всі заповнені членами Кіноакадемії бюлетні для голосування були передані оргкомітетом "Оскара" аудиторам з компанії PricewaterhouseCoopers. Тепер аудиторам належить вручну обробити бюлетні і підрахувати подані за номінантів голоси. Імена переможців помістять у конверти, які відкриють тільки 22 лютого на сцені кіноцентру Kodak в Лос-Анджелесі, де пройде урочиста церемонія вручення премії "Оскар". За традицією, аудитори PricewaterhouseCoopers на час обробки бюлетнів усамітнюються в засекреченому місці і не контактують із зовнішнім світом. Виготовляються два набори конвертів з іменами переможців, які доставляють до місця проведення урочистої церемонії різними маршрутами. У 2009 році взяти участь у виборі володарів премії могли 5810 членів Кіноакадемії. Проводити 81-у церемонію вручення премії "Оскар" доручено австралійському актору Х`ю Джекману.

Вєра Брєжнєва - сама сексуальна жінка України


Більше фото тут: http://tarastokar.uaforums.net/--vt102.html


31%, 19 голосов

69%, 43 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.