хочу сюда!
 

Ольга

27 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 25-35 лет

Росіяни лякають Захід Бандерою і Шухевичем,яких"підтримує влада"

Офіційний кремлівський "рупор" для англомовних глядачів, телеканал Russia Today заговорив про "зростання неонацизму в Україні, якого підтримують українські правлячі еліти". Невже таким вважають і президента Януковича, і прем'єр-міністра Азарова???  Про це повідомляють "Коментарі".

   Приводом для телесюжету стало побиття водія клубу "Динамо" на матчі між київським "Динамо" та львівськими "Карпатами" 7 серпня. В ході матчу, після того, як у секторі "Карпат" були розтягнуті банери із зображенням Степана Бандери та Романа Шухевича, водій Андрій Саламатов самовільно вирішив зірвати ці банери. Після цього він був побитий кількома фанами обох клубів.
   Після цього прес-служба "Динамо" повідомила, що Саламатова звільнено за провокування конфлікту. Це не пов'язано з його роботою в клубі - оскільки водій знаходився на стадіоні не в робочий час і не займався посадовими обов'язками.

  Російський телеканал висвітлив цей інцидент так (переклад з англійської): "Жорстоке насильство затьмарило в цьому місяці футбольний чемпіонат України, коли завгосп стадіону був побитий після того, як спробував прибрати транспаранти з іменами пособників нацистів". Ведуча каналу також заявила, що "неонацизм" підтримується в Україні на найвищому рівні.

   Що ж стосується самих Бандери і Шухевича, то на телеканалі прозвучала наступна оцінка: "Статус Бандери і Шухевича залишається головною темою для розмов в Україні ось уже багато років. Деякі вважають їх борцями за свободу, інші - більшість населення - називають їх посібниками нацистів. У 1940-х роках вони воювали пліч-о-пліч з німецькими загарбниками, безжально вбиваючи мирне населення - росіян, поляків і євреїв. Сьогодні, більше ніж за 60 років, Андрій (побитий водій Андрій Саламатов - ІП) теж мало не був убитий, але не шкодує про те, що зробив.
   Далі телеканал навів кілька думок аналітиків, переважно російських. 

   Політичний аналітик Інституту країн СНД (Київ) Володимир Корнілов заявив: "Ультранаціоналізм став в Україні більш радикальним. Це тому, що п'ять років його рішуче підтримували правлячі еліти. Сьогодні ультраправі і неонацистські рухи проникають у компанії футбольних фанатів. І ніхто з цього приводу нічого не робить - ні владa, ні футбольні клуби".

   Закінчується сюжет застереженням з приводу перспективи проведення в Україні Євро-2012: "Коли очі всієї Європи будуть спрямовані на Київ, транспаранти в пам'ять про людей на кшталт Бандери і Шухевича можуть серйозно зашкодити репутації країни.( ??? Яка турбота про Україну ! - автор блогу ) У Польщі, наприклад, з цього приводу немає ніяких розбіжностей - Бандеру і Шухевича вважають нацистськими злочинцями".

Телеканал Russia Today почав мовлення восени 2005 року і фінансується за кошти федерального бюджету Росії. Канал був запущено для "відбиття російської позиції з головних питань міжнародної політики", а також з метою "інформування аудиторії про події та явища російського життя".

   На жаль, при цьому російський державний телеканал не повідомив, що погляди іншого учасника конфлікту Андрія Саламатіна є не менш шовіністичними, ніж у можливих "прихильників нацизму" на трибунах. Як повідомляє ТСН, Саламатін вважає, що проживає в "русском городе Киеве", а також впевнений, що "Украинской нации никогда не было,нет и не будет!". Подібні антидержавницькі та українофобські висловлювання він неодноразово висловлював на порталі міста Василькова, в якому він проживає.

На власній сторінці в соціальній мережі в пункті "Коротко про себе" Саламатов вказав, що він є "Советский человек - гражданин некой Украины, надеюсь ненадолго...". Крім того, він є членом віртуальних груп за інтересами з красномовними назвами "Я - чекист!" та "НКВД".

На переконання пана Саламатова, "украинская нация" и "украинский язык" - это исскуственные химеры, созданные для расчленения и уничтожения Русского народа".

11

Комментарии

117.08.11, 06:34

то йому ще мало дали по мізкам, треба ще надавати. А щодо того, що у Польщі, наприклад, з цього приводу немає ніяких розбіжностей - Бандеру і Шухевича вважають нацистськими злочинцями, так в Україні щодо Підлсудського теж немає розбіжностей - його вважають садистом і катом, що знищив тисячі українців - люд=блять кацапи історією крутити.

  Гость: П*О*

  217.08.11, 07:50Ответ на 1 от zevs78

  то йому ще мало дали по мізкам, треба ще надавати. А щодо того, що у Польщі, наприклад, з цього приводу немає ніяких розбіжностей - Бандеру і Шухевича вважають нацистськими злочинцями, так в Україні щодо Підлсудського теж немає розбіжностей - його вважають садистом і катом, що знищив тисячі українців - люд=блять кацапи історією крутити.
  ето точно на что он расчитывал,тоже самое еслиб на пораде комунистов кто то бегал флаги срывал,не важно какие у тебя взгляды не мешай просто другим,страна большая и жыть нам в ней всем вместе(я так считаю)

   317.08.11, 10:57Ответ на 2 от Гость: П*О*

   Як людина, що чимало років присвятила популяризації досліджень про Степана Бандеру та Романа Шухевича, я з великим сарказмом сприймаю будь-які повідомлення про про сприяння цьому української влади у тому числі так званої "помаранчовою" або нашої львівської - глухо давно і безнадійно. Все на особистій ініціативі.
   Стосовно звинувачень посібників нацизму тим, що Бандеру тримали у концтаборі Заксенгаузен, а Шухевич переховувся у підпіллі від німців, то я за подібною логікою можу звинуватити Гітлера як пособника сталінізму, бо він війну програв, а не виграв.

    Гость: burtka

    417.08.11, 11:31Ответ на 3 от Богдан Бо

    Забавно получается, когда Бандера "сидел", Шухевич щеголял в немецкой форме, а когда он "ушел в подполье", Бандеру "выпустили"?

     517.08.11, 11:31

     Російській агітпроп працює на самому вищому рівні - це факт. Вже давно нема не фашистської Германії. ні СССР але їх ідеї, манера ведення зомбування народу продовжує жити в Россії. Я давно і не скажу що з інтересом (це більше наука чим інтерес) вивчаю російській вРу.нет та засоби масової "зомбизації" населення. Є певна низка пунктів яка послідовно, на протязі тривалого часу "вливається" до розуму росіян...і не тількі! потім ці так званні програми "неупередженні дослідження" зливаються до українського ефіру: в першу чергу Крим та східні області, в яких існує певний процент схожих за мисленням людей. Особисто дивився подібну програму про партію Свобода, укр.націоналістів по місцевому телебаченню Запоріжжя. Йде інформаційна війна, йде вже давно і однобоко з боку Росії. Яка кінцева мета???

      617.08.11, 13:56

      Росіяни ніколи не пропустять чого не будь.Вони ще не те можуть написати і вибумати.Це вони добре робити вміють.

      автору статті

       717.08.11, 14:55Ответ на 4 от Гость: burtka

       Ви цікава на знання...

        Гость: burtka

        817.08.11, 15:03Ответ на 7 от Богдан Бо

        Ви цікава на знання...интересный ответ на конкретный вопрос.
        По-другому спрошу. Было ли время, чтобы никто из руководства ОУН не сотрудничал с немцами?

         917.08.11, 15:04Ответ на 5 от Пробіотик

         Війна за мізки була і буде, але в тому і цінність мізків, що якщо вони є - їх не можна зомбувати!
         Думаюча розумна людина завжди буде шукати правди, яка все і розкаже.
         Рекомендую "Фаму" про Шухевича Романа, а про Бандеру ось тут є гарно
         http://spavedfront.io.ua/s77450/stepanu_banderi_-_100_rokiv_suchasniy_poglyad
         А щодо кінцевої мети - її навіть в Росіїї толком не знають. Для них головне процес...

          1017.08.11, 15:11Ответ на 8 от Гость: burtka

          Звичайно сотрудничали з німцями-гітлерівцями і з керівництва ОУН, і просто на побутовому рівні! Більше того: сотрудничали з НКВД досить багато з членів ОУН. І що з того?
          Шановне, це ж була війна. Сталін заключив договір з Гітлером і це нормально для вас - так? А як то зробили з ОУН - то вже зрадники? Для кого?

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая