Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Бизнес и налоги.



Мы живём так плохо потому что не платим налоги. Ведь что такое налог? Налог это плата за госуслуги - плата за безопасность (армия, милиция), плата за здоровье нации (медицина, СЭС и пр), плата за формирование рабочих мест (доступное образование, доступные кредиты для бизнеса) и прочие услуги для граждан государства. Между тем, большинство собранных денег оседают в карманах избранной касты - чиновников. Мы под видом налога платим контрибуцию или дань, так называемый "налог с побежденных", что еще более укрепляет систему и ослабляет нас. С каждой уплаченной гривной мы откармливаем эту систему и лишаем шанса на достойную жизнь (так записано в Конституции) не только себя, но и своих детей близких и друзей. ПРОСТО ПРЕКРАТИТЕ ПЛАТИТЬ ДАНЬ! 


19

Коментарі

115.06.11, 01:37

" ПРОСТО ПРЕКРАТИТЕ ПЛАТИТЬ ДАНЬ!"
Із задоволенням. Але люди налякані, БО ЇМ..... можуть нарахувати штрафи, або пєню, або прийти, вдертися у помешкання, відібрати майно!
Це хороший заклик, але тільки як заклик, бо з ЗЕКами при владі, такими закликами можна наразити дюдей на небезпеку! А цьго робити не слід!

    215.06.11, 01:47Відповідь на 1 від Julia Taneta

    " ПРОСТО ПРЕКРАТИТЕ ПЛАТИТЬ ДАНЬ!"
    Із задоволенням. Але люди налякані, БО ЇМ..... можуть нарахувати штрафи, або пєню, або прийти, вдертися у помешкання, відібрати майно!
    Це хороший заклик, але тільки як заклик, бо з ЗЕКами при владі, такими закликами можна наразити дюдей на небезпеку! А цьго робити не слід!
    Читайте продовження статті http://blog.i.ua/community/662/729496/

      315.06.11, 03:33

      Та Ви просто шедевральні афоризми розкидуєте:

      ...каждая уплаченная гривна будет украдена и использована против нас,- и в виде митингов упоротых бабок в поддержку Партии Регионов и в виде озверевший от своей безнаказанности мусорни.

      Прекратите платить дань оккупантам! Ждите когда у вас появится возможность заплатить налоги....


      Щоправда трохи жаль що все іноземною мовою...

        415.06.11, 04:12

        З халдеями розмова проста.Сплачувай.бо лишишся усего,а він не вміе іншого робити.но цю роботу повинен виконувати хтось.Потрібно щоб держава захишала ціх халдеев.Бо пом'ятаю як вони кричали на базарі-що відьеднаемося від України,тільки голосуемо за рекетірів.Ну що у владі ваши любими рекетіри що знову не задоволени.Працюйте якщо можно назвати ваще діяніе праціей.

          Гість: Світанок

          515.06.11, 07:00

          Стаття правильна. Питання як її перетворити в життя, а це стане можливо лише тоді, коли ми будемо жити, думати і говорити державною мовою.

          Міліція влилася в «синдикат».
          Гребе з усіх своє нахабно мито
          І слово: «Дай!» – помножене стократ
          Звучить відлунням старих пережитків:

          «Ти самогонщик? – то ніщак. Трави.
          Я в кінці тижня знов прийду за «митом»
          А не даси – не зносиш голови,
          Бо я є «мент» і також хочу «жити».

          Ти наркоман? – ти теж мені плати,
          А сам травися скільки тобі влізе,
          А я у кінці місяця прийду…
          Ти вкинеш мито у мою валізу.

          Ти є повія і розносиш спід
          І у притонах бавишся любов’ю? –
          Та то нічого, я прийду в обід.
          Ти заплати і… «трахайсь» на здоров’я.

            615.06.11, 07:52

            та да, мы жимем плохо только из за власти. Все что происходит в стране будь алкоголизм и прочие бичи, выгодны власти, у нее рычагов хватает

              715.06.11, 12:10

                815.06.11, 12:53

                Як згуртувати тих, хто всього боїться? Дрібні підприємці залякані вкрай

                  Гість: Лютый Гриня

                  915.06.11, 13:15Відповідь на 5 від Гість: Світанок

                  Стаття правильна. Питання як її перетворити в життя, а це стане можливо лише тоді, коли ми будемо жити, думати і говорити державною мовою.

                  Міліція влилася в «синдикат».
                  Гребе з усіх своє нахабно мито
                  І слово: «Дай!» – помножене стократ
                  Звучить відлунням старих пережитків:

                  «Ти самогонщик? – то ніщак. Трави.
                  Я в кінці тижня знов прийду за «митом»
                  А не даси – не зносиш голови,
                  Бо я є «мент» і також хочу «жити».

                  Ти наркоман? – ти теж мені плати,
                  А сам травися скільки тобі влізе,
                  А я у кінці місяця прийду…
                  Ти вкинеш мито у мою валізу.

                  Ти є повія і розносиш спід
                  І у притонах бавишся любов’ю? –
                  Та то нічого, я прийду в обід.
                  Ти заплати і… «трахайсь» на здоров’я.

                    1015.06.11, 13:43

                    Вся проблема в нашому народі - ввесь час виберає не тих кого треба. Ведуться на гарні обіцянки, виконувати які ніхто не збирається. ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЮ ОБИРАЮЧИ ВЛАДУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна