Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

А так - да, все цвіте, та й співають в ціх краях знатно...



 Все. У скло в садок, із жовтим світлом нічної лампи, перестали битися хрущі. Задушливий вечірній запах бузку біля літньої кухні змінився паморочним ароматом китиць софори через дорогу, жасміну та півоній під вікнами, і разом з цім непомітно завершився мій вчительській семестр в маленької провінційної школці. Думаю, тепер вже надовго...


11

Коментарі

14.06.11, 16:13

КОМЕНТАРІЙ АВТОРА:
Може в мене занадто спеціфічний контингент був, пролетпрії по духу та розумі в н-му поколінні... Бачу, що совок успішно клонував самого себе в майбутне, і нащадки успадкували той самий колгоспний світогляд, що й їхні батьки. Надурити, аби видерти незароблене, збрехати аби піднятись або вислизнути, залякати... Один-два з 30-40 хочуть щось знати, решта не бачить сенсу в освіті, бо не пов язує з нею добробуту. І не здатна геть думати. І думає, що освіта - це "корочки", або зазубрені факти. Хочуть бути прокурорами, митниками, начальниками. Не хочуть бути військовими, науковцями, інженерами. Нам піпець...

    Гість: Dalia

    25.06.11, 15:12

    Ми загнані в такий глухий тупік,
    що ніяк взяти розбіг, щоб вискочити з цього пекла.

      37.06.11, 00:22

      Віра в людей Є і вона дійсно має силу! Тільки любити Україну треба всім разом, і серцем і душею і не розмінювати любов до України на любов до окремих нікчемних самозакоханих політиків. Україна відчує, Вона оживе, Вона відповість ЛЮБОВ"Ю!!!