хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Найкраще в Україні

Колись в кінці часів М. Горбачева стались такі тенденції, що здавалось говорити і вчити українську мову було головне. Однак мої основні захоплення по технічній та іншій самоосвіті звичайно ж подавались виключно російською мовою. Підручники по малюванню, фото, радіохоббі, садівництво, моделювання... а вжеж російською мовою, та і романи про кохання теж. Тим часом до нашої школи надійшло чотири екземпляри Біблії українською мовою. Хочете вірте чи ні, а більш менш говорити мовою земляків я навчився виключно через вивчення Біблії, тривалістю 10 років. Ось тому мій блог спрямований виключно до української аудиторії і не просто, а найкращої і мислячої людини. Між тим у блозі є одне свідчення, що має вказувати на любов росії до україни, чи хочаб меншої її часточки. Так званна "Заставка" є відтворенням російського програміста, а саме Тимофей Ха з Москва. Ця програма є працею любові російського народу. Але в моєму блозі ще постає питання: чи є в Україні щаслива людина? Це саме кумедне питання і дуже важливе. Отже мій блог це пошуки і відкриття. Справа в тому, що та серія заміток де я усердно шукав щасливих людей під заголовком "Усі щасливі, однакові" я спробую перенести у вигляді повтору до спілки "Ми любимо тебе, Україно!", а в одночас і передивлюсь ці повтори сам. Схилила ж мене до цієї задумки не партизани і не німці, а малюсінька дівчина віком 15 років, що є у списку моїх тутешніх друзів.

8

Коментарі

14.06.11, 23:54

а что, счастье от чего-то зависит?
счастлива по умолчанию

    25.06.11, 00:10Відповідь на 1 від Rumata-u

    Значить Ваше щастя залежить від кнопочки "Скинути до заводських настройок"

      35.06.11, 00:17Відповідь на 2 від Крилами віри

      моё счастье зависит исключительно от моего желания. возможно так и было задумано -- что бы заводская настройка автоматически предполагала счастье. а уже в последствии люди лезли, поправляли, изменяли, искали самые крутые варианты и... потеряли счастье. так что "сбрасываться" иногда полезно. вот только фишка в том, чтобы не позволять это делать за тебя третьим лицам

        45.06.11, 00:27Відповідь на 3 від Rumata-u

        Глядя на Ваш аватар, згадую вчорашній інший аватар і на ньому напис "Ну и что? Может я охотник твоих чувств"

        Це добре, що у Вас є власні бажання(не крадені).

          55.06.11, 00:36Відповідь на 4 від Крилами віри

          а хозяин вчерашней аватарки -- иностанец?

          желание -- это не хорошо и не плохо. это просто форма жизни.

            65.06.11, 00:41Відповідь на 5 від Rumata-u

            Його нік "Бабник"

            Бажання це "добре" але й не...

            Просто я хотів сказати: ви говорите як малесенька дівчинка.

              75.06.11, 02:00Відповідь на 6 від Крилами віри

              я имела ввиду, что проблемы со склонениями и спряжениями обычно возникают у иностанцев и не имеет значения, бабник он или нет. написано-то не правильно

              а в чём вы видите "маленькую девочку"? в простом желании быть счастливой и умении его воплотить в жизнь, никого при этом не ущемляя, кроме недоброжелателей, которым чужое счастье, как нож в сердце?

                85.06.11, 03:58Відповідь на 7 від Rumata-u

                1) Він дуже добре визначив психологію бабніка, я навіть вдячний за це: десь застосую, що зрозумів з цього. Однак мабуть не тут, і сподіваюсь не в Україні

                2) Не в серце, а у мій блог... однак Ви поки в нього не потрапили
                Схоже Ви менеджер щастя

                  95.06.11, 13:55Відповідь на 8 від Крилами віри

                  психология бабника -- это отдельная тема

                  мне и своих блогов хватает. если я и менеджер, то учень удачливый. нужно искренне верить в то, что распространяешь и тогда всё получится. хотя я не распространитель, а созидатель.

                    105.06.11, 16:57Відповідь на 9 від Rumata-u

                    Не особливо вчитуючись, у Ваших блогах знайшов одні казочки.

                    Найменше два запитання виникло і третє питання: чому у Вашого щастя помаранчеве волосся?

                    У моєму блозі: люди здійсненного щастя, дива, і не одинокі.

                    Ознака щасливої людини, коли в моменти знесилення надходить підтримка і радість і перемога.

                    За себе мушу сказати: так я дуже і дуже щаслива людина тепер же повинен тягнутися серцем туди звідки воно мені приходить.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна