хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Повезло ж Януковичу з опозицією...

Анатолій Гриценко

Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони (від 2007), лідер партії "Громадянська

позиція". Полковник запасу, розмістив вчора у своєму блозі замітку:

27 квітня відбулася акція опозиційних партій....

-Згідно плану акції, після виступів мав бути зачитаний проект Ухвали проти перебування російських військ на території України. Цей документ, текст якого був погоджений делегованими до оргкомітету представниками 14-ти партій, після мітингу мав бути підписаний лідерами партій

і оприлюднений через засоби масової інформації.

І раптом...

За п'ять годин до початку акції лідер (лідерка) однієї із партій через свій персональний сайт розсилає в пресу...Ухвалу?!

Ухвалу зборів, які ще не відбулися? Ухвалу, за яку ще не проголосували?! Ухвалу, яку ще не підписали лідери 14-ти партій?! Зате – на її персональному розміщено відсканований текст проекту Ухвали. Зате – з ексклюзивним підписом лідера партії. Одним-єдиним... Текст повідомлення лідера – то взагалі суцільний "ексклюзив". Вона заявляє... Вона наголосила... Вона підкреслила... Більше інформації на сайті www.grytsenko.com.ua Читати повністю: http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/4db8096ac554c/

 

17

Коментарі

128.04.11, 10:52

Сама себе обрала, сама себе призначила Майже Могилевська:" Я сама, я сама...!"
Дарую нову ідею для біг-бордів. Замість "Вона Працює" - "Сама шию, сама розпузкаю.."

    228.04.11, 10:58Відповідь на 1 від Люстерко

    Сонечко, я знала, що щось таке буде! Я так за Толіка Гриценка рада, він такий завжди був лояльний і толерантний ...до всіх

      328.04.11, 10:59

      Я вважаю що це провокація соціалістів. Сторінки з документом-ухвали в інеті не існує...

        428.04.11, 11:00

        Чомусь я й не здивувався. Бахіня в свому стилі...

          528.04.11, 11:01Відповідь на 2 від Julia Taneta

          Сонечко, я знала, що щось таке буде! Я так за Толіка Гриценка рада, він такий завжди був лояльний і толерантний ...до всіхМене всміхнуло, як вона поспіхом видалила ухвалу з сайту і всі згадки про неї , нервує, робить багато помилок. Не здивуюся, якщо і суд в Америці повернеться проти неї

            628.04.11, 11:10Відповідь на 3 від Anatolь

            Я вважаю що це провокація соціалістів. Сторінки з документом-ухвали в інеті не існує...Вчора все було, сьогодні все знищили... САМА... ПОСПІХОМ.
            Ви ж розумієте, що всі зрозуміли і Слава Богу встигли почитати. Я знаю, що інші політичні сили, що домовлялися (а їх, нагадаю аж 14) встигли фотофіксацію відзняти! Як тільки у когось знайду, неодмінно розміщу, для Вас!

              728.04.11, 11:10Відповідь на 3 від Anatolь

              комент №5

                828.04.11, 11:11Відповідь на 5 від Люстерко

                Сонечко, я знала, що щось таке буде! Я так за Толіка Гриценка рада, він такий завжди був лояльний і толерантний ...до всіхМене всміхнуло, як вона поспіхом видалила ухвалу з сайту і всі згадки про неї, нервує, робить багато помилок. Не здивуюся, якщо і суд в Америці повернеться проти неї

                  928.04.11, 11:11Відповідь на 7 від Perovdupu

                  комент №5А тобі один

                    1028.04.11, 11:19Відповідь на 6 від Julia Taneta

                    Все настільки заплутано, що можна сказати, якщо російською мовою, то "тихо шифером шурша, крыша едет не спеша!"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна