хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Новини)

6

Коментарі

18.04.11, 22:40

    29.04.11, 00:42

    Я вже це бачила! Прикольно!!!

      39.04.11, 06:38

      Це називається редакторська сліпота. Над помилкою посміялися і не більше. За радянських часів подібні приколи у газетах коштували редакторам газет посад, у найкращому випадку суворої догани по партійній лінії. Одна з київських газет у 80-х роках надрукувала гасло " З Леніним боремось і перемагаємо". Ну чим не катран Нострадамуса.Якщо працівники газети зараз живі-здорові вони мають пишатися своїм пророцтвом. За часів війни у В"єтнамі республіканська газета надрукувала у новинах фразу "Американские ПАТРИОТЫ вновь.бомбили провинции северного Вьетнама". Перед здачею до друку Свіжеголовий редактор, читаючи сигнальний примірник газети, не помітив заміну слова "ПІРАТИ" на "ПАТРІОТИ". Мій товариш письменник Роман Кухарук у 90-их роках опублікував цілу низку таких приколів. Див. далі

        49.04.11, 06:50

        Частина -2.
        Роман Кухару, з яким я співпрацював на початку 90-х років у видавницчій діяльності проаналізував вірші та прозаїчні твори деяких літераторів, журналістів. І виявив, що вони, добираючи слова та складаючи їх у фрази, не відчувають і не помічають як це буде виглядати у надрукованому вигляді.
        Він опублікував фрази з творів, виділивши кінцівку одного слова та початок наступного. Вийшло дуже прикольно. Для прикладу наведу давню шкільну примовку. Наперед прошу вибачення за некоректну співзвучність. Далі мова російська.
        "Налево нас - РАТЬ,
        Направо нас - РАть.
        И битвою МАТЬ Россия спасена".
        Було б цікаво понишпорити по Інтернету і знайти подібні перли. Хто знайде, повідомте

          59.04.11, 10:41

            Гість: front242

            69.04.11, 13:57

            Аби був не Артек, може й не зрозуміла б у чому суть.