Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Індуський першоквітневий жарт для українофобів

УВАГА!!!!!!! Всім, хто любить Україну і зневажає Сталіна і Януковича до жарту не ходитиkill 
Я СЕРЙОЗНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!death

Всім, кому неприємні члени групи "Ми любимо тебе, Україно!" Бандера, УПА -  ЖАРТ  "сподобається" stena

P.S. Всім хто любить ходити куди не радять - потім не ображатись, жарт не надто приємний !!!!!

P.P.S Всіх з 1-м квітня drinkbeer2boyanroflloldance

35%, 7 голосів

65%, 13 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

11.04.11, 16:04

" члени групи "Ми любимо тебе, Україно!" Бандера, УПА - ЖАРТ "сподобається" єт оя такой... не приэмни...но по ссылкам от незнакомцев а тем более от незнакомцев-неразумных...не хожу... и всем...не советую... переход на незнакомую страницу может вызвать загрузку чего угодно...кагбэ жмя на ссылку вы подтверждаете шо согласны установить шота.... хм... а учитывая "разумность" бандеропочитателей я бы не жал...эх

    21.04.11, 16:17Відповідь на 1 від Max_TAG

    " члени групи "Ми любимо тебе, Україно!" Бандера, УПА - ЖАРТ "сподобається" єт оя такой... не приэмни...но по ссылкам от незнакомцев а тем более от незнакомцев-неразумных...не хожу... и всем...не советую... Я сам там був.... бошся нашого брата

    В звідки такї заключення про мою нерозумність, шановний
    Любите ставити діагнози без апціента
    А ви перевірте спочатку жарт.... побачимо як ваш розум вас з нього виведе

      31.04.11, 16:25Відповідь на 2 від JR_Cerberus

      Я сам там був.... бошся нашого брата
      В звідки такї заключення про мою нерозумність, шановний
      Любите ставити діагнози без апціента
      А ви перевірте спочатку жарт.... побачимо як ваш розум вас з нього виведе
      Не боюсь совсем. Глупо ведь к психу подходить без надобности. Про Вашу я ничего не сказал я сказал в общем о данной группе...ибо сталкивался со многими ее членами... раз вы так просили я проверил...
      ... старо как мир... решил проблему вашей шутки самым простым способом перезапуск браузера и "убийство" вкладки до загрузки... а можно еще многими способами от менеджера закладок до "расстрела процесса"

        41.04.11, 16:56Відповідь на 3 від Max_TAG



        Глупо ведь к психу подходить без надобности.
        100% але ж зайшли...

        ..но по ссылкам от незнакомцев а тем более от незнакомцев-неразумных...не хожу... и всем...не советую... - але ж це в моєму блозі написано, там де Я пропоную піти на невідоме посилання...

          51.04.11, 18:15Відповідь на 2 від JR_Cerberus

          он мне рассказывал, что он герой

            61.04.11, 19:36

              Гість: Shynshyla

              71.04.11, 22:20

              І що тепер з цим робити?

                81.04.11, 22:50

                Сходив би ти з цими посиланнями до "політичних опонентів", і нічого свиню підсовувати Українолюбам! Нічого собі жарти!

                  92.04.11, 11:14

                  і в чому проблема?????шось я не пойняв....

                    102.04.11, 14:51Відповідь на 7 від Гість: Shynshyla

                    І що тепер з цим робити?З чим саме?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна