хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Зростанню тарифів не буде кінця?

З 1 квітня електроенергія для населення в Україні знову подорожчає. Практично за два місяці зростання тарифу складе 50%, при тому, що середня зарплата за минулий рік номінально зросла на 20%, а з урахуванням інфляції – на 10%.

Експерти застерігають, що це може призвести до зниження оплати. Для прикладу згадують експеримент Черновецького в 2006-2007 роках, коли тариф на житлово-комунальні послуги намагалися підняти відразу в 3,4 рази. Тоді частина киян демонстративно не сплачувала, а частина просто не мала змоги це зробити. Рівень платежів впав з 96% до 45%. Якщо це відбудеться в масштабах країни хоча б на 2-3 місяці, це стане просто національною катастрофою.

Про це в прес-центрі «Главкому» говорили екс-міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко та директор Інститут міста Олександр Сергієнко.

19

Коментарі

224.03.11, 20:51

і я не буду платити. прихватизували енергетичний ринок не вклавши в його покращення ні копійки, ще й хочуть три шкіри з нас дерти! ...уй їм! поставлю тризонний лічильник, на сонячні елементи підзароблю , ще щось придумаю...хай з голоду здохнуть...

    анонім

    324.03.11, 20:53

    Зростанню тарифів не буде кінця? - БУДЕ. Скоро все буде безкоштовне, тільки цього "все" буде дуже-дуже мало, по пів мисочки на кожного. І нас буде мало, зате ми будемо хворобливо працьовиті та надзвичайно слухняні....

      424.03.11, 20:53

        524.03.11, 20:57

          624.03.11, 21:02

          в мене складається таке враження що нас навмисне провокують на протидію владі..... силову протидію..... для чого ? здається тут все зрозуміло....

            Гість: Лютый Гриня

            724.03.11, 21:16

            І це далеко не кінець... Апетит приходить під час їжі...

              824.03.11, 21:23Відповідь на 3 від анонім

              У тех, в ком унылое сердце,
              и мысли - тоскою мореные,
              а если подробней всмотреться,
              у бедных и яйца вареные.

              Вожди протерли все углы,
              ища для нас ключи-отмычки,
              чтоб мы трудились как волы,
              а ели-пили как синички.
              Гарики

                924.03.11, 21:26Відповідь на 1 від jlondon

                http://i1.i.ua/prikol/pic/0/3/219430.jpgдякую, дуже в тему

                  анонім

                  1024.03.11, 21:26Відповідь на 8 від Shnec

                  "Довольно обидны Ваши слова…"(с) ....
                  Ми шютім... Поки в змозі жартувати, то ще не все втрачено...

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    попередня
                    наступна