Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Скільки ще триватиме ця ганьба?

Хоч не хоч а чим далі, тим більше доходить до мого розуміння, що окупація повертається.
Спочатку пам'ятник Сталіну, потім пошкодження пам'ятника Шевченку, а тепер ще й це - 

" державі 20 років, а вона не дбає про свої власні атрибути, про свою історію, продовжуючи увічнювати більшовицьких катів, як ось зараз, встановлюючи анотаційну дошку Гавену. Це був яскравий представник становлення більшовизму на цій землі, коли людське життя було нічого не варте, коли людей страчували не лише за переконання, а й навіть за соціальне походження."

Читати повністю тут http://slovoidilo.com/realiyi-okupatsiyi/

Не можу знати на 100% чи це цілеспрямована загарбницька експансія РФ на Укріїну з надією на відновлення колишньої імперії, Чи просто - моральна нікчемність українського правління і деякої частини самих "українців" ?! Так, чи так - але наступ на українську свідомість помітний і нахабний.

Але ми не здамося.... допоки є на Україні справжні Укріїнці готові до дій на захист українського - буде опір, беде захист українського, буде жити Україна.
 
П.С. Велика подяка всім борцям за українське, на цей раз подяка і Володимир Богайчуку за сайт slovoidilo.com, а також команді "Молодого радіо" http://molode.com.ua/player.html

За Україну Браття й Сестри!!! beer2

92%, 44 голоси

2%, 1 голос

4%, 2 голоси

2%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
26

Коментарі

Гість: скоро удалюсь

115.03.11, 11:43

Скільки ще триватиме, це скигляння у блогах?

    215.03.11, 11:46

    а че вам до памятников? Тем более в Севастополе? Мне кажется там есть жители, которые решают нужны такие памятники или нет. Я же не приезжаю во Львов и не кричу, что надо снести памятник Бандере или СС Галичине... Право каждого сообщества решат что ему нужно, а что нет. Тем более Крым имеет автономию и его жители вправе решать судьбу памятников на территории автономии...)

      315.03.11, 11:49

      Гавен-Дауман латышский еврей. Волею судеб попавший в Крым.
      Вот, что говорит он сам: «Считаю нужным напомнить, что я применил массовый красный террор еще в то время, когда он еще партией официально не был признан. В январе 1918 года, я, пользуясь властью Севастопольского военно-революционного комитета, приказал расстрелять более шестисот офицеров-контрреволюционеров».
      Были расстреляны те люди, которые не успели или не захотели оставить Родину, после ухода из Крыма остатков частей Врангеля.
      Нельзя ставить доску памяти Дауману. ИМХО.

        415.03.11, 12:00Відповідь на 2 від Brainless

        А при чём тут сразу Львов? или мы не в одной стране живём? или ви Крым уже двно в своих мыстлях Москве отдали
        А що до їм вирішувати я не проти - подивіться хто статтю написав спочатку

          515.03.11, 12:06

          А для чего севастопольцам памянтник иноземцу мочившему росийских офицеров ?

            615.03.11, 12:33Відповідь на 5 від crys

            От і я думаю що ні для чого.... от тільки чомусь тут мова пашла то за Севастоль, то за Львів, таке враження, що люди живуть в окремо взятих містах - країнах,

              715.03.11, 12:39

              народ !!!! схаменіться нарешті!!!! у нас одна країна - україна!!!!
              у нас є своя українська культура!!!! є свої визначні постаті, які в першу чергу діяли для того щоб жити вільно від москви, берліну і т.д.
              укріїнський народ - вільний народ, а нас постійно хтось поневолює, як не звхід так схід. треба шанувати тих хто за волю для україни боровся, а не згарбників....

                815.03.11, 15:02

                  915.03.11, 15:51Відповідь на 4 від JR_Cerberus

                  А при чём тут сразу Львов? или мы не в одной стране живём? или ви Крым уже двно в своих мыстлях Москве отдали
                  А що до їм вирішувати я не проти - подивіться хто статтю написав спочатку
                  надо признать, что наша страна неоднародна и нельзя построить всех под одну гребенку... Что естественно для Львова, то неестественно для Севастополя. Нельзя принимат во внимание только мнение нескольких украинских националистов в Крыму, когда принимается решение для всей территории...

                    анонім

                    1015.03.11, 15:56

                    Маленьке зауваження : Россія ніколи не була імперією !

                    Вона стадію орди не завершила щє !

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна