Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Гуд бай, Уесесерія? Аве, Україно?

Прочитав сам і пропоную прочитати іншим:

http://kievljanin.livejournal.com/651.html
або
те ж саме в іншому місці
31

Коментарі

121.01.11, 16:07

хм... как бы... я не заметил обоснования тезиса отсутствия конституции.
потому дальше и не читал....

вот например я скажу "в Украине нет рек, вообще".... и начну дальше строить мысль на основе этого бреда, как далеко я зайду в оглашении глупостей?

    221.01.11, 16:09Відповідь на 1 від DrEgor

    у статті не заперечується існування конституції як такої,... Раджу все ж дочитати.

      321.01.11, 16:11Відповідь на 2 від Perovdupu

      у статті не заперечується існування конституції як такої,... Раджу все ж дочитати."Після рішення КС в нас тепер просто НЕМА КОНСТИТУЦІЇ."
      вы сами то её внимательно читали?

        421.01.11, 16:15Відповідь на 3 від DrEgor

        Все зрозуміло. Далі не сперечаюсь.

          Гість: братЧортомлик

          521.01.11, 16:15

          хлопці, давайте своє постити. ну влом мені кудись ще бігати. я й суди то ледве пришкандибав.

            621.01.11, 16:18

            "Головне вже сталось. Нас звільнили з полону «легітимності». Нам розв’язали руки. Лише від нас залежить, що ми цими руками зробимо – інтелігентський зашморг для себе, щоб повіситись з розпачу за втраченими можливостями, чи бандерівську удавку для режиму, який стоїть на дорозі між НАМИ та НАШОЮ ОМРІЯНОЮ УКРАЇНОЮ."

              Гість: Еgor Ivanov

              721.01.11, 16:18Відповідь на 3 від DrEgor

              А с метафорами мы не дружим?

                821.01.11, 16:20Відповідь на 5 від Гість: братЧортомлик

                Я так не напишу, а думки напрочуд цікаві. Всеж раджу дошкандибати та прочитати. Потім, можливо, ще й подякуєш.

                  921.01.11, 16:21Відповідь на 6 від zmi_j

                  Те, що вирувало тоді на вулицях Києва, вже не було НАТОВПОМ. Це була НАЦІЯ, в середині якої відбувались фантастично швидкі процеси САМООРГАНІЗАЦІЇ. Перехід від стихійного самоврядування Майдану до творення РЕВОЛЮЦІЙНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ міг відбутись впродовж лічених днів, якщо не годин.

                    1021.01.11, 16:22Відповідь на 7 від Гість: Еgor Ivanov

                    А с метафорами мы не дружим?метафорой очень часто затягивают в демагогический тупик.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна