хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Увіковічнимо сталінізм з троцкізмом?

25 березня секретар Запорізького обкому Компартії Олександр Зубчевський повідомив про намір побудувати до 9 травня в місті пам'ятник Сталіну. 31 березня віце-прем'єр Володимир Семиноженко з цього приводу сказав, що влада не перешкоджатиме спорудження пам'ятника, щоб "не загострювати зіткнення різних думок".

Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг з цього приводу зазначив, що спорудження пам'ятника Сталіну в Україні, яка постраждала від комуністичного режиму, зокрема пережила Голодомор, виглядало б як вшанування винних у злочині. "Правда повинна стати відомою. Меморіали повинні бути на честь жертв, а не на честь диктаторів", - зазначив Хаммарберг. 

Ще раніше 2009 року у Кіровоградській області Бобринецька міськрада прийняла рішення встановити у центральному парку міста пам'ятник одному з організаторів Жовтневої революції 1917 року і ідеологові Комінтерну Льву Троцькому. ініціатором встановлення пам'ятника стала Громадська рада при міському голові Леонідові Кравченку. Встановлення пам'ятника заплановано на 2010 рік із залученням коштів меценатів.

Я от думаю, у нас, що нема кого уковічнювати, окрім одіозних російських (хоча навіть це спірне питання) політичних злочинців. Троцький хоч якось етнічно повязаний з Україною та і писав у деяких статтях (зокрема "Про українське питання") про необхідність української державності, а Сталін??? Звичайно, навіть писати про них в одній замітці неприпустимо, але як на мене, між ними немає суттєвої різниці. Вороги, хоч й ідеологічно може й різні (і це спірне питання), залишаються ворогами.   

Що ми творимо з власною історією? чи то пак, дозволяємо творити? 

17

Коментарі

113.04.10, 07:16

    213.04.10, 07:49

    какк связан с Украиной Лейба Бронштейн , непонятно

      313.04.10, 09:41Відповідь на 2 від сгибатель

      Мабуть він дуже любив Україну...

        413.04.10, 10:26Відповідь на 3 від Perovdupu

        Авжеж любив. Як натоптану комору. Пам'ятаєте його полум'яну промову до червоноармійців про Україну?

          513.04.10, 12:21

          Придурки -- що тут іще скажеш?..

            613.04.10, 13:59



            Кого це хвилює?... Як то не сумно!
            Виглядає це так: "ага, ви Бандеру, а ми вам Сталіна! Та пофіг, що він вас повирізав мільйони, дохли ви від його руки як мухи! Аби в піку українцям і всьому українському!"
            Ну-ну, хай радіють...недовго залишилось

              анонім

              713.04.10, 14:03



              пам'ятник організатору голодомору 1921 року, це вже переходить будь-які рамки ...

                813.04.10, 18:20Відповідь на 4 від starina_leon

                ні. нагадайте

                  913.04.10, 18:20Відповідь на 5 від Nech sa paci

                  точно

                    1013.04.10, 18:21Відповідь на 3 від Perovdupu

                    ага, питань не є

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна