хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Чому досі в Україні не оголошена жалоба?

Запитує у своєму блозі політолог Олексій Гарань і, на мій погляд, абсолютно слушно запитує.  11.04.2010 08:25 _ Олексій Гарань  Чому досі в Україні не оголошена жалоба? Це вже зробили такі різні в своєму ставленні до політики польського керівництва Росія і Грузія. Я переконаний, що і наша влада це зробить. Але в чому затримка? Зрештою ж йдеться про трагедію у нашого найвідданішого союзника в Європі.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/haran/4bc15d398fedb/

До речі, питання введення жалоби активно обговорюється. Зокрема вчора ввечері про це Тарас Чорновіл  в ефірі "5 каналу": "Польща - наш давній друг, президент Польщі часто був гостем в Україні... З цієї сторони для України це був би дуже мудрий і по-християнському правильний крок співчуття". Можна по-різному оцінювати Чорновола як політика, але ця думка цілком виправдана.

Окрім, Росії і Грузії, 12 квітня оголошено днем жалоби за жертвами катастрофи літака Ту-154 під Смоленськом всіх установах Євросоюзу в Брюсселі. 

А Ви як думаєте? Чому наша вельмишановна "еліта" мовчить?

P/S: жалобу таки оголосили. наші щирі співчуття польському народові і родинам загиблих. я не хочу давати якихось потітичних оцінок. це просто правильно. по-людськи. 

9

Коментарі

111.04.10, 11:22

не еліта, а влада...
Вони тільки співчуття змогли видати, а ось до справжніх дій не готові, бо воно їм до сраки...

    211.04.10, 11:22

    Тому, девонька, что в каждом конкретном случае существуют правила, по которым оголошуються в тому числi й жалоби. А совсем не то, что ты подумала.

      311.04.10, 11:26

      еліта...

      сказати нема чого, на жаль

        411.04.10, 12:31Відповідь на 1 від ПИВОМАН

        добре, влада. треба було написати в лапках, а то так іронії не відчутно. зараз виправимо

          511.04.10, 12:32Відповідь на 1 від ПИВОМАН

          хоча опозиція теж заяв ніяких не робить. ну принаймні, я про це не знаю

            611.04.10, 12:34Відповідь на 2 від CKB

            ну по-перше, скажіть, будь ласка, за якими правилами жалобу вже оголосили Брюссель, Тбілісі і Москва? а по-друге, як то Ви мої думки прочитали? що,, на Ваш погляд, я такого подумала?

              711.04.10, 12:35Відповідь на 3 від Yagalchonok

              так, от і вся елітарність перетворюється у беззвучний "пшик"

                811.04.10, 12:37Відповідь на 6 від barragtu

                ну по-перше, скажіть, будь ласка, за якими правилами жалобу вже оголосили Брюссель, Тбілісі і Москва? а по-друге, як то Ви мої думки прочитали? що,, на Ваш погляд, я такого подумала?Они объявили траур руководствуясь своими правилами. А то, что ты подумала - всем понятно. "Злочынна влада, нэма ничого свьятого. Януковича геть, Украини слава".

                  911.04.10, 12:40Відповідь на 8 від CKB

                  стереотипно мислите. пишучи "еліта", я мала на увазі не лише владу, але опозицію у всіх її численних проявах. хоча Януковича дійсно було б добре геть, але після бою кулаками не машуть

                    1011.04.10, 12:41Відповідь на 9 від barragtu

                    стереотипно мислите. пишучи "еліта", я мала на увазі не лише владу, але опозицію у всіх її численних проявах. хоча Януковича дійсно було б добре геть, але після бою кулаками не машутьВидишь, хоть стереотипно, но правильно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна