Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

І правильно!

Зайшов подивитись, що робиться на сайті у Президента України і для себе по-душі знайшов ось що:

12.03.2010 20:11
Прес-служба Президента України Віктора Януковича
Президент України звільнив голову Черкаської облдержадміністрації

Президент України Віктор Янукович звільнив з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Володимировича Черевка. Указ про це був підписаний 12 березня. Рішення Президента було продиктоване вкрай незадовільним станом справ у Черкаській області, зокрема в Канівському меморіальному комплексі Тараса Шевченка.

Недбальство, безвідповідальність і байдуже ставлення до національної святині, якою є меморіал Кобзаря, вразили Президента України.

Версiя для друку
Додатково:

    * УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 348/2010
      Про звільнення О.Черевка з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації
      12.03.2010

Чудове формулювання звільнення!
І я ніяк не можу зрозуміти, чому за всі роки Ющенка і за прем’єрства Тимошенко - цих "супер патріотів", найбільша святиня українців - могила Пророка в Каневі була занедбана як ніколи, а ось "українофоб" Янукович про неї турбується першочергово!
Я приємно здивований!
Як кажуть: "Вчись хорошому навіть у ворогів - не вчись поганому навіть у батьків"

І вже здогадуюсь, що ой, то все фу і фуфло!
відповідаю: на себе подивіться - багато зроблено?
Де славний "Український прорив"? Нарив гнійний в економіці України - є, а прориву - не видно і близько...
  
21

Коментарі

Гість: Бодя Хмара

123.03.10, 14:47

+1

    223.03.10, 16:06

    Зараз Януковичу як ніколи необхідно доводити свою патріотичність та українськість.

      323.03.10, 18:53Відповідь на 2 від Perovdupu

      кому?

        анонім

        423.03.10, 19:34

        Та це прикол... Треба було звільнити, а щоб було веселіше, то видумали такий привід.... ....

          анонім

          523.03.10, 19:58

          наївний

            623.03.10, 21:09

            В тих патріотів вже майже ні хто не вірить!

              723.03.10, 21:27

              піархід. Поживем побачим. Втім про вже опозиційних "патріотів" згідний.

                823.03.10, 22:19

                хм, ну щоб зняти, багато розуму не треба. побачимо, що з того всього буде

                  923.03.10, 22:21Відповідь на 3 від Q2

                  не вам точно

                    1023.03.10, 22:22Відповідь на 6 від V!t@l!й

                    а в що вірять?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна