хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

В Києві стартує «АнтиТабачна кампанія!»

ІНФОРМАЦІЯ З ОСОБИСТОГО БЛОГУ  МИХАЙЛА БРОДСЬКОГО

В Києві стартує «АнтиТабачна кампанія!». Першою акцією стане театралізоване дійство під назвою «Табачника – на смітник історії!»

 

17 березня, в середу, о 12:00 біля Міністерства освіти і науки України (м. Київ, просп. Перемоги, 10) молодіжні та студентські організації Києва проведуть театралізовану акцію під назвою «Табачника – на смітник історії!» Вона є першим заходом в рамках «АнтиТабачної кампінії» метою якої є звільнення новопризначеного Міністра освіти і науки Дмитра Табачника, який має скандальну і суперечливу репутацію не лише серед його опонентів, але й союзників з Партії регіонів.

Учасникиакції проведуть під стінами Міносвіти театралізоване дійство, під часякого продемонструють реальну сутність політики Табачника: переписування історії, спекуляції на мовних і культурних питаннях, розпалюванняміжрегіональної неприязні та міжконфесійної ворожнечі, вкорінення корупції і хабарництва в освіті шляхом скасування зовнішнього незалежного оцінювання, повернення «кучмістських» методів адміністративного управління у ВНЗ, згортання процесу провадження позитивних сторін Болонської системи тощо.

Учасниками кампанії є такі організації як Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Студентська Рада Києва, Фундація Регіональних Ініціатив, «Зарево», Спілка Української Молоді в Україні, Студентське братство НАУКМА, Національний Альянс, «Молода Просвіта». студентські організації КПІ, КНУ та інших ВНЗ столиці.

Закликаємо всі інші організації, яким небайдужа доля нашої освіти і науки долучатися до кампанії!

Контактні особи:

Сергій Пархоменко – 050 384 52 04 Іван Кішка – 096-188-37-93 По-можливості закликаю розповсюдити листівку! ІНФОРМАЦІЯ З ОСОБИСТОГО БЛОГУ  МИХАЙЛА БРОДСЬКОГО
17

Коментарі

115.03.10, 11:53

я би приєднався але далекувато

    Гість: tridesyatiy

    215.03.10, 11:57

    Да, пошла чистка рядов

    Поначалу думал что о борьбе с курением

      315.03.10, 11:58Відповідь на 1 від AMA-XXX

      Мені просто цікаво, що з цього вийде, здається, що нічого, погомонять й годі, і Бродьського зацікавленість не зрозуміла

        415.03.10, 11:59Відповідь на 2 від Гість: tridesyatiy

        я так само думала, розмістила пост навіть не з закликом, просто цікаво чи матиме та акція хоч якийсь вплив

          515.03.10, 12:09Відповідь на 3 від Україночка_Я

          Мені просто цікаво, що з цього вийде, здається, що нічого, погомонять й годі, і Бродьського зацікавленість не зрозумілаясно що нічого не вийде, але він на протести вповні заслуговує

            615.03.10, 12:36

            а я думаю, що вийде! зараз така атака на нього пішла...якісь рухи будуть...

              715.03.10, 21:56

              Сьогодні студенти щось намагались організувати навпроти універу Франка у нас, акція була якась млява.

                анонім

                815.03.10, 23:53

                http://maidanua.org/static/mai/1268391272.html

                  916.03.10, 00:11

                  Хай би щось вийшло.

                    1016.03.10, 11:26

                    Думками з вами але до Києва далеко

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна