хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

23 лютого і Правда про Хатинь

Мене до цього часу вражає факт, як той Васюра постійно виступав на подібних святкуваннях дат 23 лютого чи 9 травня  в якості почесного курсанта перед курсантами київського училища, майбутніх офіцерів РА, і вчив їх патріотизму, вірності присязі, мужності... Перед піонерами любив виступати як ветеран...
І ще вражає, що ніхто не хоче дослідити і оприлюднити повоєнне життя Григорія Васюри - чому так? 

З архіву Богдана Гордасевича. 2010 р.

Нагадування про Хатинь

Цього 2004 року минає рівно 10 років, відколи було опубліковано статтю “Правда про Хатинь”, та через зрозумілі кожному причини ця правда не набула поширення. Навіть теперішній великий радник президента України, а колись – редактор першого в Україні офіційного незалежного демократичного часопису “За вільну Україну” п. В.Базів не зважаючи на свою львівську генезу, не був поінформований про реальний стан справ стосовно Хатині, бо тоді він би порадив свому патрону Л.Кучмі, під час його відвідин у червні цього року Білорусії з нагоди відзначення 60-річчя звільнення від німецької окупації, не приймати участі у відвідинах меморіального комплексу Хатині.  Все ж таки  українці разом з німцями знищили це село, тому присутність президента України  в Хатині без відповідної покути, подібно німцям, виглядало доволі двозначно і неприємно. В черговий раз Л.Кучма що називається “сів у калюжу” і це вже давно перестало бути смішним, а скорше викликає жаль. Сподіваюсь, що повторне опублікування цієї статті буде корисним для новітнього керівництва України і молодого покоління  в цілому.

68%, 15 голосів

14%, 3 голоси

18%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

122.02.10, 14:47

Я бы удивился, если бы это оказался все таки националист. И это опубликовали бы в этом сообществе. Статья хорошая. Но уж слишком предсказуемо. Что-то по типу: "Раз враг Украины, значит либо русский, либо коммунист".....

    222.02.10, 16:12Відповідь на 1 від Brainless

    Не зрозумів?????????
    Де сказано, що Васюра був ворогом України?
    Я просто хотів показати чого варте радянське суспільство і комуністичне середовище, де спокійно вживались кати і не вживались дійсно патріоти.

      322.02.10, 19:47

      В кожній європейській країні були спільники німців і що? А Італія була союзником і що? А совети знищили мільйони своїх людей...

        422.02.10, 23:42Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Я просто хотів показати чого варте радянське суспільство і комуністичне середовище, де спокійно вживались кати і не вживались дійсно патріоти.статья понравилась
        но по поводу революции не все так просто
        поморанчевой тоже воспользовались подлецы
        но ведь делали ее Люди

          523.02.10, 08:28

          А той, хто проголосував за "брехня", напевно мій земляк...
          От думаю, якби Васюра дожив до сьогодення, яку би посаду у "ПР" йому запропонували?

          Дуже цікаво! Дякую!

            623.02.10, 11:13Відповідь на 4 від edikkk

            Не можу з вами погодитись: влада - такі самі люди, як і всі ми.
            Підлота на горі тому, що і ми в низу теж підленькі сповна
            Якщо ваше життя оточують тільки благородні і порядні люди - я за вас щасливий.
            Не хочу паплюжити всіх як негідників, але і не хочу визнавати протиставлення "погана влада - хороший народ"

              723.02.10, 11:17Відповідь на 3 від Mamay_

              За такою логікою - значить все чудово! Героїв війни до концтаборів, бо були у полоні, а зрадників зондеркоманд - на посади радянських урядовців, щоб спокутували там свою провину...

                823.02.10, 11:19Відповідь на 5 від Східняк

                Або в БЮТ, бо Лозинський з ПР саме туди подався... А то явний сучасний Васюра-Адилов

                  923.02.10, 21:20Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  Серед радянських посадовців одні зрадники і кати .... одним більше одним менше...

                    Гість: Ingrey

                    1023.02.10, 22:59

                    Ось вам клапть пропаганди зі сторони москалів. Але вони і не догадувались, що це їм обернеться таким обломом. Вони вважають, що будуть нас кормити пропагандою, а ми як "глупі овечки" будем смирно споживати. Хоча так переважно і є. Але вони не врахували один, дуже поганий для них чинник, як свідомість деяких людей, ось наприклад як нашого автора цієї статті.
                    Доклавши немалих зусиль, зі сторони автора цієї статті, ми дізнались правду яку приховували достатньо давно.
                    Тому дякую за таку чудову, та проінформовану статтю!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна