Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Дякую Львову!

Щиро дякую всім-всім виборцям округів міста Львова, що проголосували за Віктора Ющенка і він обрав найбільшу кількість голосів, зайнявши перше місце.
Вкотре львів’яни довели свою духовну вищість для цілої України, бо надали перевагу найвищій цінності - СВОБОДІ.
Я щасливий жити у такому величному місті разом з вами, дорогі львів’яни.
Вдячний вам і вірю, що ми переможемо і переможе Україна!
18

Коментарі

120.01.10, 13:49

Приднуюсь до щирої подяки місту лева!

    анонім

    220.01.10, 14:00

    кесарю - кесарево, даунам - дауново !

      320.01.10, 14:14

      Город действительно отличный))))
      Но люди - это каким надо быть идиотом что бы за шрека голоснуть....последние 4 года показали какой из него управленец - никакой.ни дома порядок навести не может ни с соседями разрулить толково.

        анонім

        420.01.10, 15:28

        а я подякую тоді, коли побачу результати по місту в другому турі

          520.01.10, 19:41

          Одурені і сліпі голосують відповідно)))

            620.01.10, 19:59

            правильно сьогодні юля сказала
            "Я хочу звернутися до людей, до справжніх патріотів, до людей, які у своєму серці тримають Україну понад усе, - це люди, які голосували за В.Ющенка"
            (але потім цитата псується)

              720.01.10, 20:19

              президент якого дурять довірені "однодумці"... а якби він виграв, щось змінилося в тому? Лижби гірше не було... як керівник він невідбувся.

                Гість: M@ESTRO

                820.01.10, 20:42

                глупые и обманутые люди. Пришел конец нац дурману, далее чистый прагматизм. Весь мир начинает выгребать из кризиса, пора и нам, а не слушать всякие бредни, ставить памятники неизвестно чему, и проводить суды неизвестно над кем. Хватить терпеть дебилов, а кому не нравится: чемодан-вокзал-америка.

                  920.01.10, 23:49

                  Богдан Бо, шановні Львівяни, знайте, у Вас є однодумці у славному столичному місті Києві!!! Патріоти всієї України єднаймося!!! Слава Україні!

                    Гість: Еgor Ivanov

                    1021.01.10, 00:20Відповідь на 8 від Гість: M@ESTRO

                    Вот же мне нравятся эти офигевшие провинциалы из портовых городишек с понтовой историей!
                    Сказать про Сталина - "проводить суды неизвестно над кем"? Ну ты ни грамма не тупой!
                    Эх Севастополь, тебя только ленивый не брал!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна