Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Записи анархіста 21 ст. від 18.06.19 р.Yes! Обираю ЄС - партію

18 червня 2019 р.  (7527)
Записи анархіста 21 століття від 18.06.19 р.



Yes! Обираю ЄС

Сьогодні заповнив електрону анкету як прибічника партій «Європейська солідарність» на чолі з Петром Порошенком і починаю продовжувати давно розпочате:  виводити Україну в лідери серед світових держав, а це є в першу чергу приєднання до Євросоюзу, причому не так юридично то мене турбує, як у фактичному  соціально-правовому порядку та рівнем економічного розвитку. І тут партії ЄС роботи дуже багато, бо допоки ж у нас панує в масах психотип Голобородька в образі Зеленського – доти ми будемо там, де є, а це добриво мене вже занадто дістає! 

(Щоденні записи анархіста 21 століття по Р.Х. Богдана Гордасевича про його життя-буття в Україні)

0

Коментарі

119.06.19, 22:18

Радий за Вас, що визначилися для себе. Я ще ні. Раніше б проголосував за партію Смешка, але зараз уже не так хочеться. Якась дивна в нього фракція намічається.

    220.06.19, 14:19Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Я взагалі не розумію, що то робиться і до чого йдеться, тому тримаюся свого, якщо не розчаруюсь. Я "за все хороше і проти всього поганого", але щоб то було конкретизовано. Тільки тепер я зрозумів, що Смішко мав би вийти в прем'єра за Ющенка, про що і домовлялись, але третя сила власне там і додала отрути, щоб зруйнувати цю потужну коаліцію і звинуватити в тому Смішка, бо господар відповідає за гостей. Підозрюю Червоненка в тому.

      320.06.19, 14:23Відповідь на 1 від Nech sa paci

      Додам, що тоді Смішко зміг би багато, як і зараз теж може, але чи стане йому сили перебити Медведчука з його мережею з агентів кремблядей в Україні.

        420.06.19, 23:18Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Правдоподібна версія, але версій багато.

          520.06.19, 23:19Відповідь на 3 від Богдан Бо

          Балашов звинувачує Смешка з Гордоном, що вони і є агентами Медведчука. Мені здається, що якщо й агентами, то Коломойського.