хочу сюди!
 

Лилия

40 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 25-36 років

На підтримку українських військовополонених моряків

На підтримку українських військовополонених моряків стартував флешмоб

У соціальних мережах просять виставляти фотографії з хештегом #Жовто_блакитний_кораблик_на_ялинку і відправляти їх у групу "Всесвітнього руху патріотів України" в Facebook

Всесвітній рух патріотів

На підтримку українських військовополонених моряків стартував флешмоб "Жовто-блакитний кораблик – на ялинку". Про це повідомляється 25 грудня на сторінці заходу в Facebook.

Акція триватиме до 7 січня 2019 року.

"Всесвітній рух патріотів України звертається з ініціативою до українців і друзів України, до всіх людей доброї волі: у солідарність з українськими моряками, захопленими в полон 25 листопада під час збройної агресії РФ у районі Керченської протоки, прикрасити свої будинки і новорічні ялинки жовто-блакитними паперовими корабликами", – розповіли організатори.

У соціальних мережах просять виставляти фотографії з хештегом #Жовто_блакитний_кораблик_на_ялинку і відправляти їх у групу Всесвітнього руху патріотів України в Facebook.

Нагадаємо, вранці 25 листопада українські малі броньовані артилерійські катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполя. Поблизу Керченської протоки їх перехопили чотири прикордонні кораблі РФ, хоча, за даними ВМС України, про перехід корабельної групи російську сторону повідомили заздалегідь.

Українська корабельна група вирішила продовжити хід. Коли вона підійшла до Керченської протоки, Росія оголосила, що перехід закрито в обидві сторони через сходження на мілину танкера.

Близько 19:00 корабельна група ВМС ЗСУ рушила на вихід з протоки. Російські кораблі почали переслідування, російський прикордонний корабель "Дон" протаранив буксир "Яни Капу", а потім росіяни відкрили вогонь на поразку й захопили українські кораблі та їхні екіпажі - всі 24 людини. 

5

Коментарі