хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Всесвітній день вишиванки в Раді були раді

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В РАДІ: ЯКІ ВБРАННЯ ОБРАЛИ НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ТА З ЯКИМ НАСТРОЄМ ВІДЗНАЧАЛИ 
17.05.2018 18:20
Сьогодні, 17 травня, народні депутати відгукнулися на заклик спікера і відзначили Всесвітній день вишиванки.

Народні обранці "вигуляли" свої вишиванки у Верховній Раді. Чоловіки обрали чорні і традиційні білі сорочки, а жінки здебільшого вбралися у вишиті сукні.

"Ми втомилися від агресії і скучили за посмішками. Посміхайтеся): вишиванці личить посмішка", – написала на своїй сторінці у Facebook віце-спікер ВР Ірина Геращенко. І народні обранці справді сьогодні посміхалися. Як то було, хто які вбрання обрав і з яким настроєм святкували-працювали народні обранці, дивіться на фото.



3

Коментарі

Гість: DankoHonta

118.05.18, 14:22

Гнидо бо - перестань виставляти ЗЛОДЮГ у вишиванках! Вишиванка має бути в серці, а не показуха... Назва твоїх фото - грабіжники у вишиванкаї!

    218.05.18, 21:20

    Вишиванки носити то здорово, але пані Сироїд заявила що у ВР лише 60 ! депутатів що тягнуть руку за виборця, а інші депутати - запроданці. Бо зрадили інтереси своїх виборців заради особистого збагачення(кормляться за рахунок олігархату). І винуваті у цьому тільки ми з Вами - виборці. Бо явка на вибори 33-36% та і "голосують" виборці бездумно довіряючи обіцянкам. Як казала бабуся Маруся -" Обіцянка - цяцянка, а дурневі радість."

      319.05.18, 19:22Відповідь на 2 від Nikolka

      А пані Сероїд чим прославилася для вас, що ви її так дослухаєтесь. Нагадайте мені, бо може я забув її величезні здобудки для України і виборців.
      А серед тих 60 це і пОпоблоковці?

        419.05.18, 19:23Відповідь на 1 від Гість: DankoHonta

        Гнидо бо - перестань виставляти ЗЛОДЮГ у вишиванках! Вишиванка має бути в серці, а не показуха... Назва твоїх фото - грабіжники у вишиванкаї!
        Недовподоби Україна? Є для таких вокзал й Росія!

          Гість: DankoHonta

          520.05.18, 18:42Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Продажне бидло - зникни з України!

            620.05.18, 21:35Відповідь на 5 від Гість: DankoHonta

            Продажне бидло - зникни з України!
            Говоріть з собою не у мене.