хочу сюда!
 

Елизавета

40 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 36-44 лет

День українського добровольця в Тернополі


Сьогодні у Тернополі, як і у всій Україні, відзначають День українського добровольця! Далі докладніше розповість про це "Тернопіль".

Так, у Тернополі пройдуть багато святкових урочистостей. Наприклад, на Микулинецькому цвинтарі відбудеться покладання квітів до могил воїнів АТО, а також молитовна панахида, в якій візьмуть священнослужителі всіх тернопільських конфесій.

Крім того, на Театральному майдані буде діяти виставка військової техніки. А згодом тернополяни зможуть побачити нагородження учасників добровольчих формувань.

Поза тим, на Театральному майдані будуть працювати й агітаційні намети, в яких можна ознайомитися із відповідною літературою.

І нарешті - у загальноосвітніх навчальних закладах Тернополя педагоги будуть проводити уроки патріотизму, на які завітають добровольці та розкажуть учням, що їх примусило захистати незалежність України.

І на додаток, в Тернополі пройде святковий концерт із нагоди Дня добровольця, який відбудеться у Академічному обласному театрі актора і ляльки.

Треба наголосити, що День українського добровольця впровадили 17 січня 2017 року. У цей день за відповідну постанову № 4261 "Про встановлення Дня українського добровольця" на пленарному засіданні Верховної Ради України проголосували народні депутати в кількості 231 чоловік.

День українського добровольця був впроваджений, щоб вшанувати мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України і щоб сприяти подальшому зміцнення патріотичного духу в суспільстві та посиленню громадської уваги до учасників добровольчих формувань.

Цей день не був вибраний наосліп, саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Сьогодні День українського добровольця вдруге відзначається в Україні.

5

Комментарии

115.03.18, 22:37