Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Пісня буде поміж нас

Через тиждень Україна отримає нову зірку естради - Київський міський голова Леонід Черновецький планує випуск диска популярних пісень 80-х років у власному виконанні. Про це мер сам повідомив сьогодні журналістам, передає УНІАН.
"Так, я випускаю диск. Через тиждень він з`явиться. Зараз я погоджую з
виконавцями цих дуже популярних, гарних пісень 80-х років цінові
питання", - сказав Черновецький.
На запитання, які саме пісні він записав, Черновецький відповів, що "дуже душевні", зокрема пісні Володимира Висоцького.
"Я співаю їх не гірше, краще, аніж виконавці. Єдине, я не можу
зрівнятися з Висоцьким. Я співаю його пісні дуже гарно, але… звичайно,
це велика людина. Здається, це не він співає, а сам Господь Бог", -
наголосив Черновецький.
Зазначимо, що столичний мер каже, що вважає себе творчою людиною, з тонкою душею, а також він повідомляв, що має музичну освіту й абсолютний слух.
Він навіть не раз намагався це довести: останнім часом у кінці своїх
прес-конференцій він співає для журналістів пісні. Наприклад, у грудні він заспівав перед камерами перший куплет пісні "Рідна мати моя". Цією ж піснею він привітав українців у Новорічну ніч по телебаченню.
У 2008 році київський мер відсвяткував своє 57-річчя.
Сказав, що дорогих подарунків йому не дарують, але якщо врахувати, що
їх буде дуже багато, то в цілому вони потягнуть на 5 млн дол. Усі
подарунки він обіцяв віддати музею при міськадміністрації.
Зазначимо, що в рамках щорічного проекту журналу "Кореспондент" "Особа року" Черновецький у 2008 році отримав номінацію "Несподіванка року" за "впевнену перемогу на виборах мера у столиці, не дивлячись на цілу когорту політичних опонентів-важкоатлетів".
А у 2007 році йому вручили ганебну винагороду - "Чортополох року" ("за незаконне обмеження свободи пересування").
13

Коментарі

14.02.09, 16:10

Загально віддомо, що рокери коли сильно ширануться, починають бренькати так талановито..... що вуха вянуть тільки не у них Черновецький "проти наркотиків", ось щеб концерт з цим меседжем ще дав

    24.02.09, 16:13Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky


    Представляю собі цей концерт

      34.02.09, 18:48

      Удивительно как ему не стыдно - хорошо что хотя бы Высоцкого капельку выше себя ставит.

        анонім

        44.02.09, 22:10

        Ага ще один Поплавський буде, тільки в цього не сексуальні студентки будуть на підтанцьовках, а хор бабусь - Божих "одуванчиков"

          55.02.09, 10:29Відповідь на 3 від irishka_r

          а хіба йому, взагалі, колись буває встидно???? блазень на тілі нашого життя

            65.02.09, 10:34Відповідь на 4 від анонім

              75.02.09, 21:32Відповідь на 4 від анонім

              Ага ще один Поплавський буде, тільки в цього не сексуальні студентки будуть на підтанцьовках, а хор бабусь - Божих "одуванчиков"Поплавский преподаватель - и я еще могу оправдать то что он делает - да он и не позиционирует себя как певец - он пиарит иститут - я в общем то понимаю его действия хотя бы.