Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Провал акції "Достали!". На черзі "Третья республика"

Акція, яка не змогла стартувати у Києві своєю масовістю, приречена на провал. За моїми даними, Юрій Романенко (на i.ua - Боєвой_сурок) вже від неї відмовився. На сьогодні, він займається створенням політичної партії "Третья республика" (до речі, назву партії він принципово пише лише російською мовою).

Назва партії "Третья республика" матиме скорочену назву - ТР. Що повністю співпадатиме з скороченою назвою "Третього рейху".

На мою думку, у назві "Третья республіка" прихований початок відродження Радянського Союзу. Перша республіка - Росія, друга - Білорусь, третя - Україна.

То чи готові Ви бути членом (у нормальному розумінні) проросійської партії "Третья республика"?

27%, 14 голосів

29%, 15 голосів

44%, 23 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

Гість: W a r r i 0 r

114.01.09, 10:13

аббревиатура "ТР" говорите напоминает вам "Третий Рейх"? Знаете какая штука интересная в психологии есть,- когда людям дают кляксы на бумаге описать... Это я ктому что каждый видит ТО что он хочет Не утверждаю что именно о "третьем рейхе" ваши мечты, но почему-то ж вы подумали именно об этом А я вот подумал что хоть ТР хоть РТР,- все одно... Название,- не главное. Главное вообще не то что декларируется, а то что люди делают в реальности.

    анонім

    214.01.09, 10:19

    На скільки мені відомо, то головним ідеологом цієї партії є не Юрій Романенко, а московський українофоб Глєб Павловський.

      анонім

      314.01.09, 10:21Відповідь на 1 від Гість: W a r r i 0 r

      в РТР три букви

        анонім

        414.01.09, 10:24

        тебя жаба давит?

          анонім

          514.01.09, 10:25Відповідь на 4 від анонім

          за що?

            614.01.09, 10:29

            Так организуйте свою акцию и партию, да и называйте ее как хотите. Чего уж проще

              Гість: DrMorze

              714.01.09, 10:34Відповідь на 3 від анонім

              сильно ! ))

                анонім

                814.01.09, 10:36Відповідь на 5 від анонім

                за що?что вы неудачники и трепачи, а чувак реально поднимается.

                  914.01.09, 10:44

                  Я не вступатиму до цієї партії лише тому, що з мене досить членства в різноманітних партіях. А ось проросійську, як Ви її називаєте, ідеологію - підтримую.

                    анонім

                    1014.01.09, 10:46

                    Маразматичні ідеї Сурка і його прихвостнів не заслуговують на таку увагу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна