Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Хто винен у тому, що у Вашій хаті (чи на роботі) холодно?

Актуально. Давайте спробуємо дати відповідь на це запитання (бажано без образ), щоб дійти до істини.
21

Коментарі

анонім

111.01.09, 16:26

Я вважаю старе обладнання + старі вікна+хорі на голову директори:
це про школу а наш директор бігає по каласах з термометром,"вимірює" температуру,знімає куртки з дітей і роздуває скандали на цілу школу...під час останнього такого випадку,зомліла класний керівник паралельного класу
ось так і живем

    211.01.09, 16:34Відповідь на 1 від анонім

    а для чого він то робить?

      Гість: vsenamalna

      311.01.09, 16:47

      Адназначана маскали виноваты Слава Україні

        411.01.09, 16:49Відповідь на 2 від Тарас Токар

        а для чого він то робить?Коли температура у школі спустится нижче якогось (не знаю якого саме) значення, то школу треба закривати, а дітей розпускати по домах.
        Щодо питання "Хто винен" - моя думка така: наш політикус + пільговики + як слідство, неоплата за поставлені комунальні послуги (за себе і того брата) + завищені тарифи на комунальні послуги.

          анонім

          511.01.09, 16:51Відповідь на 2 від Тарас Токар

          "Бо школа -- то не вокзал"
          Ну але якщо холодно?

            анонім

            611.01.09, 16:51Відповідь на 4 від Silver_euro

            Здається нижче 18

              анонім

              711.01.09, 16:52Відповідь на 4 від Silver_euro

              чи 20...

                811.01.09, 16:56Відповідь на 7 від анонім

                чи 20...Хе-хе... Зараз у мене вдома 17. Куди б розпуститися?.......

                  911.01.09, 16:56Відповідь на 1 від анонім

                  Я вважаю старе обладнання + старі вікна+хорі на голову директори:
                  це про школу а наш директор бігає по каласах з термометром,"вимірює" температуру,знімає куртки з дітей і роздуває скандали на цілу школу...під час останнього такого випадку,зомліла класний керівник паралельного класу
                  ось так і живем
                  А чому ви не на канікулах?

                    1011.01.09, 17:02

                    У нас дебильный прэкт дома, нет тех. этажа. Панель потолка это и есть крыша. Короче летом как в духовке (если на улице +30 то в квартире +45) +южная сторона, солнце в окна целый день , а зимой как в морозилке . Мы на последнем этаже живём. Ещё и батареи ели тёплые. Меры типа спускания воздуха и т.д. проведены папой в полном объёме. По квартире хожу в колготах, носках, тёплых спортивных штанах, гольфе и свитере. Из горячего крана вода бежит тёплая, а не горячая и оч. тонкой струйкой. И это "ЕВРОПЕЙСКАЯ СТОЛИЦА"! Ужас!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна