44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

1. Український народ БОРЕТЬСЯ проти путлерівських покручів та покидьків російських окупантів.

2. Сьогодні відзначається День пам’яті Героїв Крут.

3. Президент доручив терміново модернізувати танки Т-64 або Т-80.

4. У Києві відбувається засідання Всесвітнього конгресу кримських татар. Форум виступив на захист Полозова і Курбедінова.

5. Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії-2017 серед юніорів у Мельбурні. Марта Костюк перемогла першу «ракетку» турніру швейцарку Ребеку Масарову.

6. Юлія Джима стала срібною призеркою у гонці з переслідуванням на чемпіонаті Європи з біатлону. Вона стартувала першою з півхвилинною перевагою над найближчими суперницями, допустила по ходу гонки два промахи на вогневих рубежах у "стійці" і фінішувала з відставанням від переможниці 19,8 секунди.

7. Збірна України з фехтування на шпагах здобула "бронзу" на етапі Кубка світу.

8. Вчені з Бережанського агротехнічного інституту розробили агрегат, що здатний виробляти як теплову, так і електричну енергію, використовуючи для цього солому.

9. Українці випустили новий мобільний телефон X-treme PQ68.