Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ляпас жопіну і петрушці

Суд визнав арешт Мосійчука свавіллям - Ляшко
Олег Мисько 17 листопада 2015Суд визнав арешт Мосійчука свавіллям - Ляшко


Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, новину передає «Преса України». 
Голова фракції «Радикальна партія» та народний депутат Олег Ляшко заявив, що суд визнав свавіллям арешт Мосійчука та скасував постанову Ради про його затримання.

«Якщо в Україні є закон - його треба дотримуватися. Мосійчук винен - внесіть документи і розгляньте його справу згідно з регламентом, а не займайтеся свавіллям. 

Кожен - від колгоспника до президента повинен виконувати закон. А Порошенко влаштував політичний спектакль, замість правових дій», - обурився Ляшко.

Раніше ми повідомляли, що народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука звільнили з-під варти у судовому засіданні. Проте радикала одразу госпіталізували в реанімацію.

Нагадаємо, що постанова парламенту про притягнення до кримінальної відповідальності, скасування депутатської недоторканості та арешт нардепа Ігоря Мосійчука є незаконною. До такого висновку дійшов Вищий адміністративний суд України (ВАСУ).

3

Коментарі

117.11.15, 21:17

Мені індиферентний петрушка як людина, мені нестерпна антиукраїнська, за своєю сутністю ,політика порохна