хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Слухати прощання з УРСР



трансляція з ВРУ 31.08.2015
Зрадники кричали: - Зрада!
І більше сказати нічого. 
Правда перемогла.
1

Коментарі

Гість: Dalia

11.09.15, 02:06

А цей українець теж агент кремля?
http://www.unian.ua/politics/1117049-shuhevich-nazvav-zmini-do-konstitutsiji-zradoyu-natsionalnoji-ideji.html

    21.09.15, 08:26

    Це не "зрада", бо це лиш перше читання. Остаточно затвердити можна лише пізніше 300-ма голосами.

    Щодо Донбасу нам доведеться прогнутися. Причому це поки що не стільки прогин, як маневри, бо ще перше читання. Якщо статтю Конституції поміняти важко, то Закон про особливий статус (на який іде лінк із Конституції) -- легко.

    Мені більше не подобаються деякі зміни щодо всіх областей. Але не настільки, аби вбиватися за їх неприйняття.

    Не розумію тих, хто ліз битися з ментами. Як 19 січня 2013, так і вчора.

      31.09.15, 09:14Відповідь на 2 від Nech sa paci

      колаборант ПАТРІОТА ніколи не зрозуміє!

        41.09.15, 09:16Відповідь на 2 від Nech sa paci

        Патріоти України попереджували про зраду державних інтересів України.
        Фанати кунілінгуса шоколадних яєць цим свом заняттям і зрадили Україну!!!

          51.09.15, 10:30Відповідь на 3 від Характерник+

          Занадто гучна заява. Як щодо "колаборант", так і щодо "ПАТРІОТ".

            61.09.15, 15:15Відповідь на 1 від Гість: Dalia

            Перепрошую, а ви слухали, що говорив Шухевич? Він цитував напам'ять Леніна, але не свого батька і цим все сказано.
            Я знаю особисто Юрія Шухевича і поважаю виключно як мученика, але не як політика. Він багато раз робив помилкові політичні заяви і дії, як і опинився в фракції Олега Ляшка, що вже говорить невибагливість щодо друзів. В тому і проблема, що важко розрізнити свідомих і добровільних, як Юрій Шухевич, помічників Пуйла в Україні.

              71.09.15, 15:21Відповідь на 2 від Nech sa paci

              Ви дуже точно підмітили: це просто маневри! До фіксації ще далеко. Але зараз особливо ясно, хто є хто насправді. А від Тягнибока такого абсурду я взагалі не чекав, тому що він фактично поховав ВО "Свободу" цими діями під ВРУ. Зауважте, що Правого сектору не було, а міг же бути. Деякі правоохоронці в лікарні казали, що їх атакували правосекі, бо очікували від них чогось подібного.
              І який це супе-подарунок для агітрому РФ...

                81.09.15, 15:23Відповідь на 5 від Nech sa paci

                Дякую. Я не можу відповідати, бо мене в ігнор цей "правдолюб" загнав.
                Хоча і не маю бажання щось горохом об стіну товкти.

                  91.09.15, 15:45Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Мене -- ще ні. Але helsan і ще хтось уже заігнорили:

                  http://blog.i.ua/user/1684548/1651975/

                  Таке враження, що їм дають рознарядку, що публікувати, і навіть якщо там відверта нісенітниця, вони будуть боротися за цей допис до кінця. Не за себе, а за начальника й за своє робоче місце. Якщо не виходить, то блокують. Раджу блокувати таких навзаєм.

                  Або вони якісь фанати, що менш імовірно.

                    101.09.15, 15:53Відповідь на 6 від Богдан Бо

                    Проти Шухевича-молодшого нічого суттєвого не маю. Він зараз просто поважного віку пан, який колись щось робив за Україну. Але його батько був ніби-то причетний до геноциду поляків на заході. Не стільки на Волині, як на Галичині. Можливо, помиляюсь, але десь читав.

                    На жаль, на бандерівському русі є ось ця кривава "польська" пляма. Одна справа -- вбивати бійців Армії Крайової, інша -- мирних поляків.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна