хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Щось подібне я уже чув про Іловайськ, Дебальцево...

У Генштабі заявляють, що бойовики готуються до наступуСереда, 12 серпня 2015, 22:52

У Генштабі ЗСУ мають інформацію про концентрацію сил бойовиків біля передових позиції лінії розмежування з метою наступу на сили АТО.

Про це "Українській правді" у середу ввечері повідомив керівник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

За його словами, "бойовики на весь світ розказують про те, що нібито українська армія збирається наступати на їхні позиції, але по факту жодних заходів, пов'язаних з інженерними або фортифікаційними роботами на своїх позиціях з метою оборони вони не вживають".

"Наша агентура повідомляє про те, що відбувається пересування бронетехніки та особистого складу бойовиків і ті приготування, які вони роблять, свідчать про те, що вони готуються не до оборони, а до наступальних дій. Ми цю ситуацію моніторимо і спокійно ставимося до неї у тому плані, що ми готові до будь-якого варіанту розвитку подій", - заявив Селезньов.

За його словами, сили ЗСУ готові повернути у будь-який момент на позиції відведену згідно з мінськими угодами техніку, як це було зроблено під час останньої атаки на Старогнатівку, де після попередження міжнародних партнерів почала працювати українська артилерія.

"Станом на 17:00 12 серпня, за словами Селезньова, було зафіксовано 63 обстріли. А динаміка дуже висока, причому основна кількість обстрілів відбувається у нічний час. Вдень застосовується лише стрілкова зброя, гранатомети, а в нічний час активно застосовуються 122-мм та 152-мм калібри та "Гради", – зазначив Селезньов.

Українська правда

6

Коментарі

Гість: Dalia

113.08.15, 17:10

Надоїла ця вся мутка.Крутять - вертятять, придумують,як більше підставити наших воїнів під обстріли.
А ці заборони стріляти у відповідь? Що це? Вся Україна покрита могилами,а вони відловлюють і відловлюють
хлопців і женуть їх на убой. Чому українці ніяк не збагнуть: якщо жиди відчули слабинку, вони повільно будуть
душити свою здобич, отримуючи насолоду від знущань, бо вони хижі тварюки.

    214.08.15, 13:49Відповідь на 1 від Гість: Dalia

    Не плутайте поняття:"єврей" і "жид". Це - різні коліна Ізраїлю. І не всі вони - копія батька Сталіна і батька Гітлера.
    Взагалі можна дійти до абсурду. Двоюрідний брат моєї мами -лікар - повісився, бо дружина створила такі умови. А женився на ній швидкоруч ( за один день), бо його мати заборонила одружуватися із вчителькою, яка говорила українською. Сказала:" Щоб я цього "але" в хаті не чула" Сама ж - дояркою працювала (Царство їй Небесне!) до переїзду в Запоріжжя.

      Гість: Dalia

      314.08.15, 16:28Відповідь на 2 від Lzarichna

      Я мала на увазі цю банду, яка за двадцять років обікрала Україну,а коли відчула, що народ прозріває і хоче будувати правову
      єпропейську державу, почала знищувати наш народ, придумавши гібридну війну.За всіх євреїв не говорю, хоч працювала в
      єврейському колективі десять років і жодного порядним назвати не можу.
      Ви навели приклад з життя Ваших родичів.Буває всяке.То залежит від багатьох обставин: і від долі, і від характеру людини.
      Доросла людина повинна будувати своє життя на свій лад, а не слухати, що мати скаже.Мати має виростити, правильно виховати
      і відпустити дитину у життя.Нав"язування свого світогляду завжди закінчується печально.

        416.08.15, 06:02Відповідь на 3 від Гість: Dalia

        Я мала на увазі цю банду, яка за двадцять років обікрала Україну,а коли відчула, що народ прозріває і хоче будувати правову
        єпропейську державу, почала знищувати наш народ, придумавши гібридну війну.За всіх євреїв не говорю, хоч працювала в
        єврейському колективі десять років і жодного порядним назвати не можу.
        Ви навели приклад з життя Ваших родичів.Буває всяке.То залежит від багатьох обставин: і від долі, і від характеру людини.
        Доросла людина повинна будувати своє життя на свій лад, а не слухати, що мати скаже.Мати має виростити, правильно виховати
        і відпустити дитину у життя.Нав"язування свого світогляду завжди закінчується печально.