хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Обов*язок чи передвиборна агітація?

у Чернігові день тиші перед виборами, а в Тернополі натомість готуються нові вибори до місцевих органів влади, так, наш мер С. Надал активізував роботу... і згадав про вулицю Фабричну - зокрема у моєму дворі розпочалась реконструкція дороги і під.їзду до під.їздів будинку.... сусіди радіють, кажуть, що мер дбає про них... я їм відповідаю, що це прямий обов.язок мера дбати про місцян, на те він і мер, а дорогу в дворі потрібно було вже полагодити давно, адже вона з 1971 року руйнується і топчуть її уже 4 покоління мешканців нашого будинку на Фабричній... до речі, перед попередніми виборами мера  тільки ями у дворі закидали камінцями, Заставний сказав: що це все, чим він може допомогти нам, мешканцям Фабричної... каміння в ямах подрібнилося, ями стали глибшими... пам.ять про попереднього Тернопільського мера стерлася в голові. Можливо, дорога у дворі залишить слід у нашій пам.яті про Надала... Адже мої сусіди кажуть: він все-таки трохи собі бере, а трохи людям... але на мої слова, що подейкують, що завод бруківки, якою викладають дорогу, належить родичу мера, люди якось не зважають... все-таки наші люди найдовірливішиві у світі - нарешті їм полагодять дорогу.... вони й раді :) Дякувати Богові, що час від часу відбуваються вибори- чиновники згадують про свої прямі обов*язки!!!
6

Коментарі

125.07.15, 18:22

ну, да, краще з дорогою...Тльки без захвату від роботи чиновника, головний обов.язок котрого цю дорогу лагодити!

    225.07.15, 18:37

    а может просто деньги появились или перестали воровать? у нас в Хме тоже дворы начали асфальтировать и плиткой тротуары активно кроют.

      325.07.15, 18:40Відповідь на 2 від Casper*_

      а может просто деньги появились или перестали воровать? у нас в Хме тоже дворы начали асфальтировать и плиткой тротуары активно кроют.кажуть, що да нас має завітати президент, може, тому

        425.07.15, 18:46

        ну, да, краще з дорогою...Тльки без захвату від роботи чиновника, головний обов.язок котрого цю дорогу лагодити!так то если бы они знали, что то их обязанность .. они как думают, что дело делают.. вы же им потом аплодируете..
        вот начали с коррупцией бороться и народ кричит - Слава Украине )
        боротьба з корупцією - це окрема тема минулого місяця упіймали замісника мера на хабарі, так, мер захистив замісника, сказавши, що то політичні розбірки, замісника випустили під заставу у чималеньку суму, невідомо тільки, як той знайшов сотні тисячі гривень на заставу, напевно віддав все, що нажив непосильною працею, при зарплаті 2 400 грн чи й того менше 1230 грн. Тіпа, всі навкруги дурні, а вони мудрі... гидко від цього всього

          525.07.15, 19:00Відповідь на 3 від TatianaR

          а может просто деньги появились или перестали воровать? у нас в Хме тоже дворы начали асфальтировать и плиткой тротуары активно кроют.кажуть, що да нас має завітати президент, може, томуи это классно! любите и ждите президента

            625.07.15, 19:05Відповідь на 5 від Casper*_

            а может просто деньги появились или перестали воровать? у нас в Хме тоже дворы начали асфальтировать и плиткой тротуары активно кроют.кажуть, що да нас має завітати президент, може, томуи это классно! любите и ждите президента

              725.07.15, 19:06Відповідь на 4 від TatianaR

              боротьба з корупцією - це окрема тема минулого місяця упіймали замісника мера на хабарі, так, мер захистив замісника, сказавши, що то політичні розбірки, замісника випустили під заставу у чималеньку суму, невідомо тільки, як той знайшов сотні тисячі гривень на заставу, напевно віддав все, що нажив непосильною працею, при зарплаті 2 400 грн чи й того менше 1230 грн. Тіпа, всі навкруги дурні, а вони мудрі... гидко від цього всьогозвісно гидко, але не все так просто і не вирішується одномоментно.
              взагалі-то мера обирала громада, так шо питання до себе.

                825.07.15, 19:11Відповідь на 7 від Casper*_

                взагалі, я помітила: щойно обранець народу потрапляє до влади - він втрачає зв.язок із народом і починає зловживати владою у масштабних розмірах

                  925.07.15, 19:24Відповідь на 8 від TatianaR

                  взагалі, я помітила: щойно обранець народу потрапляє до влади - він втрачає зв.язок із народом і починає зловживати владою у масштабних розмірахце тому, шо в нас не обранці народу, а висуванці мафії. а народ - лошари, що на гречку ведуться.

                    1025.07.15, 19:26Відповідь на 9 від Casper*_

                    і таке є, на жаль

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна