хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Ще одна приємна новина

У складі українських збройних сил з'явиться спецназ добровольців


У складі українських збройних сил з'явиться спецназ добровольців
фото iPress
У складі ЗСУ створено штурмовий підрозділ спецназу добровольців

Заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов повідомив, що в структурі Збройних Сил України створюється спеціальний штурмовий підрозділ із військовослужбовців добровольчих батальйонів. Про це він заявив у коментарі агентству «РБК-Україна».

«Станом на сьогодні, є плановий вхід всіх добровольчих підрозділів до лав Збройних сил. Буде створений окремий спеціальний штурмовий підрозділ, який буде складатися саме з цих добровольців, які раніше не входили до лав Збройних сил», - зазначив Таранов.

За його словами, це буде спецназ, який виконуватиме завдання головнокомандувача та Верховного головнокомандувача. Як зауважив Таранов, зараз іде процес оформлення цього спецпідрозділу.

«Як я розумію, де факто, його вже створено, де юре - триває його оформлення», - додав він.


11

Коментарі

123.05.15, 20:58

Смерть москальським окупантам

    223.05.15, 21:10

    Ну, якщо він буде виконуватиме завдання головнокомандувача та Верховного головнокомандувача, можно вважати, що його нема...

      Гість: Dalia

      324.05.15, 01:33Відповідь на 2 від Кривовус

      Ну, якщо він буде виконуватиме завдання головнокомандувача та Верховного головнокомандувача, можно вважати, що його нема...Хлопці вже обстріляні.В котел їх юди вже не зажинуть.Пора вже юд в котли заганять.

        424.05.15, 08:05Відповідь на 3 від Гість: Dalia

        Ну, якщо він буде виконуватиме завдання головнокомандувача та Верховного головнокомандувача, можно вважати, що його нема...Хлопці вже обстріляні.В котел їх юди вже не зажинуть.Пора вже юд в котли заганять.І я про те.

          524.05.15, 12:02

          Ось ці хлопці не будуть танцювати під дудку продажних командирів з генштабу.

            анонім

            625.05.15, 01:20

            Йде планова ліквідація добровольчих батальйонів