Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

ху@ло 1 і його ху@ловці

Надія «руского міра» - ополченці «Шниря», «Кобила» і «Форшмак». Шедевральне (ФОТО)
Саша Казимирский 12 січня 2015, 16:53
 485
Надія «руского міра» - ополченці «Шниря», «Кобила» і «Форшмак». Шедевральне (ФОТО)


Те, що в рядах захисників « руского міра » на Сході України воюють відверті кримінальники та антисоціальні елементи, було зрозуміло давно, але тепер ці «русмірці» самі почали викладати в інтернет свої фотосесії...

Пропонуємо читачам «Преси України» одне фото з однієї сторінки терористичного спільноти якоїсь «новоросії», на якому зображено четверо бандитів, які «б'ються» за путінський «рускій мір» десь під Донецьком.

Також там це фото там підписано, що на ньому зображені «ополченці» з досить дивними, як на нормальну людину, «позивними».

Отже, перед поглядом наших читачів постали (зліва направо): «Шниря», «Кобила» і «Форшмак».

Останній, який перебуває вкрай праворуч, є їхнім бойовий командиром з не менш дивним позивним - «Мойдодир».

Нагадаємо читачам "Преси України", що в мережі інтернет з'явилася несподівана фотозагадка, на якій зображений якийсь терорист з віртуальної "новоросії", який прийшов у донецьку школу провести урок "патріотичного" виховання.

Загадка полягає в тому, що необхідно вгадати те, що зібрався розповісти і, найголовніше, показати дітям донецький терорист.

12

Коментарі

112.01.15, 22:02

парашський карлик розвів криміналітет, аж у тюрми не міститься, тому вирішив порозпихати їх по цілому світі.

    212.01.15, 22:20

    ну а хто нормальний піде воювати за ту сукаросію ? А тим персонажам всеодно за кого воювати лиш би дали бабла і бухла

      313.01.15, 07:15

      Брехня! Это высокоинтеллектуальные люди. Они "ботают только по фене". Знают в совершенстве матерный и русский со словарём. Я узнал "Мойдодыра"! Это же "ментовский" актер Сергей Селин.

        413.01.15, 14:57Відповідь на 3 від VChmyriov

        Перепрошую, але із "мойдодирами" не знаюсь. Хіба що через приціл свого інструмента.

          517.01.15, 11:20Відповідь на 3 від VChmyriov

          Брехня! Это высокоинтеллектуальные люди. Они "ботают только по фене". Знают в совершенстве матерный и русский со словарём. Я узнал "Мойдодыра"! Это же "ментовский" актер Сергей Селин.