48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Москвинам знову надерли дупу...і це так надихає

Збірна Канади з хокею на МЧС повернула золото через 6 років, обігравши Росію (ВІДЕО)
Лина Демчук 06 січня 2015, 11:41
 245

Збірна Росії з хокею програла збірній Канади у фіналі молодіжного чемпіонату світу 2015 року. Зустріч відбулася в Торонто і  закінчилася з рахунком 5:4 на користь «Кленових листів». Канадці повернули золото МЧС з хокею через шість років, обігравши росіян.

Новину повідомляє «Преса України».

Збірна Канади з хокею вела з рахунком 5:1, але дозволила росіянам довести до 5:4.

Російські гравці спочатку розпочали перший період з двох пропущених шайб. За дві з половиною хвилини відзначилися Нік Пол та Ентоні Дюклер. До кінця періоду росіяни змогли відквитати тільки одну шайбу.

У другому періоді команди забили один одному по 3 шайби. Підряд по шайбі на свій рахунок записали Коннор Макдевід, Макс Домі і Сем Райнхарт. Потім по шайбі закинули Іван Барбашев, Сергій Толчинский та Микола Голдобін.

Хокеїсти Росії скоротили відрив, який спочатку був 5:1, та довели рахунок до 5:4.

Заключна 20-хвилинка матчу пройшла без голів, жодна з команд не змогла змінити рахунок, хоча можливості й були.

Після закінчення гри канадці здобули перемогу з перевагою в одну шайбу.

Нагадаємо, що канадці вперше завоювали золоті медалі турніру з 2009 року, а тепер у 16-й раз в історії стали переможцями МЧС. Росіяни в останній раз ставали чемпіонами змагань з хокею у 2011 році. Тоді російські гравці перемогли, закинувши всі п’ять шайб в останньому періоді та встановивши рахунок 5:3.