хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Володимир Парасюк як завжди на висоті (фото)

От що у думках у справжніх патріотів!



(збільшене фото можна побачити тут)

Фото краще подивитися у збільшеному варіанті, щоб зрозуміти, що я мав на увазі.
18

Коментарі

Гість: Мартышка Чита

129.12.14, 13:25

Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.

    229.12.14, 13:26Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

    Час покаже.

      329.12.14, 13:29Відповідь на 1 від Гість: Мартышка Чита

      Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровал

        Гість: Мартышка Чита

        429.12.14, 13:30Відповідь на 3 від Зa*рa*зa

        Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровалчванливый выскочка и карьерист

          529.12.14, 13:31Відповідь на 4 від Гість: Мартышка Чита

          Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровалчванливый выскочка и карьеристуху. еще в глазах * *

            Гість: Мартышка Чита

            629.12.14, 13:32Відповідь на 5 від Зa*рa*зa

            Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровалчванливый выскочка и карьеристуху. еще в глазах * *значит скоро пересядет на новенький Lexus

              729.12.14, 13:32

              коли вони вже навчаться не позориться на камери

                829.12.14, 13:33Відповідь на 6 від Гість: Мартышка Чита

                Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровалчванливый выскочка и карьеристуху. еще в глазах * *значит скоро пересядет на новенький Lexusаха куплинный на зп депутаста тыщ 13 чи скоко там она у них поси нового бюджету принятого

                  Гість: Мартышка Чита

                  929.12.14, 13:34Відповідь на 8 від Зa*рa*зa

                  Через рік-два стане таким самим "патріотом", як і більшість депутатів.был опыт общения.... разочаровалчванливый выскочка и карьеристуху. еще в глазах * *значит скоро пересядет на новенький Lexusаха куплинный на зп депутаста тыщ 13 чи скоко там она у них поси нового бюджету принятогоморды продажные, они еще стоя на майдане, уже знали, что будут в раде

                    1029.12.14, 13:38Відповідь на 9 від Гість: Мартышка Чита

                    морды продажные, они еще стоя на майдане, уже знали, что будут в радеда и при этом заработав еще... тип я лицо, вы на мну пропиаритися (эт я про партию) - давайти денег
                    а от какой партии он? блока или фронта?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна