хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

І так набагато краще

Українські виконавці переспівали «Смуглянку» на бандерівський лад (ВІДЕО)
Лина Демчук 25 грудня 2014, 21:29
 729
Українські виконавці переспівали «Смуглянку» на бандерівський лад (ВІДЕО)

Гурт «Made in Ukraine» випустив кліп на відому радянську пісню «Смуглянка» («Клен зелений»). Українські виконавці переспівали її, додавши воєнній «Смуглянці» національного, патріотичного забарвлення. Відео набирає популярності у Всесвітній павутині.

Новину повідомляє «Преса України».

«Made in Ukraine» – це українська поп-група, яка була створена у 1996 році. 

У новому кліпі багато синьо-жовтих барв. Режисером кліпу став відомий кліпмейкер Олександр Філатович. 

Творчий переклад «Смуглянки» був приурочений 65-річчю Перемоги у Другій світовій війні та зроблений для групи «Made in Ukraine» ще в 2010 році. 

У кліпі багато синьо-жовтих, а також червоно-чорних кольорів. Під кітелем у дівчат знаходиться вишите вбрання. 

Зауважимо, що у Мережі є дві версії кліпу. Перша викладена самим гуртом, а інша – із народною «відеонарізкою» та з більш націоналістичним забарвленням. 

Нагадаємо, що у 1944 році радянську «Смуглянку» виконали впреше. А кіноактор Сергій Підгірний – знаменитий Смуглянка з фільму «В бой идут одни старики», в якому прозвучала однойменна пісня, помер у 2011 році. 

Читайте також:

7

Коментарі

125.12.14, 23:16

Мені також подобається більше за класичну версію

    226.12.14, 00:12

    і мені це дуже сподобалось . ви скоріше за мене запостили цю прекрасну пісню і чудове виконання . офіційний сацт колекиву з ЛУГАНСЬКА .ЯКИЙ СПІВАЄ ПІСНІ ВИКЛЮЧЕНО НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ . https://www.facebook.com/pages/%D0%93%D1%83%D1%80%D1%82Made-in-Ukraine/601400689928702?

      326.12.14, 13:04