хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Становище дуже неоднозначне

Порошенка на Майдані не зустрічали з відкритими обіймами: «Ганьба! Ви нам брешете!» (ВІДЕО)
Слава Демкова 21 листопада 2014, 12:45
 1643
Порошенка на Майдані не зустрічали з відкритими обіймами: «Ганьба! Ви нам брешете!» (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 листопада, в рамках святкування в Україні Дня гідності та свободи,  президент прийшов покласти квіти до пам'ятного хреста героям Небесної сотні на одноіменній алеї (вул. Інституцька) в Києві.

Люди, які зібралися там, зустріли Петра Порошенка не зовсім привітно.

Такі новини повідомляє кореспондент «Преса України».

Від глави держави, серед іншого, вимагали визнати героїв Небесної сотні Героями України. Лунали навіть вигуки «Ганьба!», «Ви нам брешете!».

При цьому, варто зазначити, що Порошенко досить стримано поводив себе, незважаючи на таку агресію.

Він підійшов до людей і почав спілкуватися з тими, хто зібрався біля пам'ятного знака, закликаючи всіх бути єдиними:

«Нам зараз, як ніколи важливо бути єдиними». 

«Я вирішив, і сьогодні підпишу указ про нагородження званням Героїв України усіх героїв Небесної сотні», - заявив він.

Разом з Порошенком Майдан та пам'ятний хрест героям Небесної сотні відвідав і віце-президент США Джо Байден.

Також на алею Небесної сотні прийшли українські політики та члени уряду: прем'єр Арсеній Яценюк, Юрій Луценко та інші.

Після цього, Порошенко і Байден вирушили на Банкову для проведення переговорів.

Читайте також:

6

Коментарі

121.11.14, 16:12

Владу, у тому числі Президента, слід жорстко критикувати...тому що є за що.
Владу, у тому числі Президента, слід усіляко підтримувати...ми разом боремося із хуйлом і хуйловцями.

    221.11.14, 16:20Відповідь на 1 від Характерник+

    Правильна позиція а там отой старший міцний чоловік в чорній куртці то бувший міліціонер МАЙДАНЕЦЬ САМОоборони й патріот УПА Володимир з Тернопілля - батько загиблого19 річного Героя Украіни Устима Голоднюка !!! Вічная память нашим полеглим і дай Бог сил живим патріотам противсякої РАШОсволоти і іх задолизної гидоти !!! З святом МИХАІЛА !! РАЗОМ переможем ! Бог поможе ! Щасливо нашим армійцям і всім українцям !!! Слава Україні ! http://blog.i.ua/user/4400999 Слава Нації !!!

      321.11.14, 16:31Відповідь на 2 від SOKILDNISТЕR+

      Дякую шановні! Слава нації! Смерть ворогам!

        422.11.14, 20:18

        я не розумію навіщо було так обгадитись і потім вибачатись ??? Скажи відразу люди ви вимагаєте я зараз при вас підпишу !!!!! Чого було кудись відходити опозоритись , ти ж знаєш що всеодно люди від свого не відступлять тим більше ти сам перед виборами обіцяв . НЕ розумію !!!!!!

          522.11.14, 20:23Відповідь на 1 від Характерник+

          Владу, у тому числі Президента, слід жорстко критикувати...тому що є за що.
          Владу, у тому числі Президента, слід усіляко підтримувати...ми разом боремося із хуйлом і хуйловцями.
          потрібно як у козаків перед принятям в гетьмани впиріщити нагайкою по задниці щоб памятав хто і навіщо його обрав