Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Коментарі

120.11.14, 10:08

Це не Ярош збирає, а Василь Любарець - учасник Врадієвської ходи. Але Київська псевдовлада перехоплює ініціативу і хоче це перевести в русло пісень і танців. Вже навіть програму концерту оголосили. Цікаво, чи дадуть себе Кияни втягнути в таку маніпуляцію. Бо Любарець пропонує проголосити резолюцію майдану про необхідність оголошення військового стану.

    220.11.14, 17:17Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    Любая заваруха сейчас -это вода на мельницу Путлера.

      320.11.14, 18:01Відповідь на 2 від Nika - 2009

      Я це вже чула. Але поки не буде "заварухи" наші керманичі так і будуть робити вигляд, що війни немає! Шоколадний собі заробляє статки, а в цей час наші хлопці гинуть і НЕ НА ВІЙНІ!

        420.11.14, 18:03Відповідь на 2 від Nika - 2009

        З Вашої позиції, нам треба тихенько сидіти і робити вигляд, що все в порядку, бо бачте Путлєру це не подобається.

          520.11.14, 19:09Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

          Ну, то вибір невеликий: чи допомогти Кремлю добити Україну зсередини, чи дати владі можливість вирішити ситуацію.
          У Вас є пропозиції щодо розв"язання конфлікту чи нехай гинуть чиїсь діти заради того, щоб утримати і піднімати регіон, який вважає Україну !іноземними загарбниками"?

            620.11.14, 19:15Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

            А з Вашої позиції, як я розумію, треба зараз створити вогнище в Києві заради того, щоб посадити на трон "спасительницю".
            А щодо Путлєра, то до Вас не дійшов сенс сказаного- йому, як раз, подобається саме те, до чого Ви прагнете і не подобається, коли ми демонструємо витримку.

              720.11.14, 20:17Відповідь на 6 від Nika - 2009

              А мені по-барабану, що думає Путлєр. Олігархи вирішують свої питання, а розмінною монетою в цій війні життя наших громадян. Поки Пороха не змусимо діяти в межах Конституції України, поки і будуть гинути люди.

                820.11.14, 20:18Відповідь на 5 від Nika - 2009

                У мене є пропозиція! Нехай виконає влада Конституцію.

                  922.11.14, 00:14Відповідь на 2 від Nika - 2009

                  Любая заваруха сейчас -это вода на мельницу Путлера.заваруха заварусі рознь,потрібно це розуміти.

                    1022.11.14, 00:20Відповідь на 9 від Korsar-K

                    А путлеру по барабану суть заварухи- он ее все равно использует в своих целях.
                    Да и Украина заваруху во время войны уже не переживет. Это уже что-то из разаряда "пропадать, так с музыкой". Но это не украинская поговорка.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна