хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

рашисти почнуть вторгнення найближчим часом

НАТО: На кордоні з Україною стоїть 8 батальйонів російської армії
Олег Мисько 11 листопада 2014, 21:03
 179
НАТО: На кордоні з Україною стоїть 8 батальйонів російської армії

Генерал Філіп Брідлав повідомив, що за даними НАТО на українсько-російському кордоні стоїть 8 батальйонів російської армії. Він повідомив, що Путін постачає бойовикам зброю та продовжує готувати терористів. 

Про це заявив Верховний головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, генерал Філіп Брідлав, новину передає "Преса України".

"Насильство продовжує збільшуватися з кожним днем", - заявив він.

Брідлав повідомив, що Російська Федерація збільшила кількість військ на території Донбасу, які навчають бойовиків користуватись сучасною зброєю.

Він сказав, що за "даними НАТО, близько 8 батальйонів російських військ перебувають на кордоні з Україною".

Нагадаємо, що постійний представник України в ООН Юрій Сергєєв заявив, що українська сторона попередила ООН про  підготовку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України. 

9

Коментарі

111.11.14, 23:25

загроза звичайно є але для широкомаштабного наступу 8 бат. це замало.По кількості вояк це примірно 4 тисячі , згадайте ще літом на наших кордонах кацапи тримали до 12 тисяч але так і не наважилися на втручання. Зараз з дня на день випаде сніг і це дуже утруднить наступ ,так що я думаю це психологічний наступ для того щоб перевірити наскільки далеко в санкціях може піти США і ЄС

    212.11.14, 02:55Відповідь на 1 від div777

    Хотілося б щоб Ви не помилились

      312.11.14, 08:02

      Щодня погода стає холодніша. Скоро зима. Кидати солдат в атаку в таку погоду може тільки дебіл або путлер.... Будемо сподіватися що десь в нього проснеться розум

        412.11.14, 09:54Відповідь на 3 від Yura-L

        Усе більше сумніваюся що воно здатне на здоровий глузд

          512.11.14, 11:48

          Психологическое давления из-за учений в Прибалтике?

            612.11.14, 20:29Відповідь на 4 від Характерник+

            Мабуть вже усі в цьому світі сумніваються що він взагалі адекватний