хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Державний Прапор об'єднує всі регіони в єдину соборну Україну








Президент Віктор Ющенко взяв участь у церемонії підняття Державного прапора України, що відбулася на Майдані Незалежності на честь свята цього символу Української держави. Такий захід відбувся вперше.

"Історична справедливість звершилася в доленосному 1991 році. З синьо-жовтим прапором ми вибороли незалежність й відновили свою державність.  З ним увійдемо до об'єднаної сім'ї європейських народів. Синьо-жовтий стяг - це символ наших перемог", - заявив Президент України.

Він повідомив, що у цей урочистий день з Майдану незалежності національні прапори вирушають з Києва у всі регіони України.

"Ці великі знамена майорітимуть у місцях звитяг українського духу та зброї по всій Вітчизні.

"Наш Прапор об'єднує всі регіони в єдину соборну Україну. Він об'єднує нас у великий український народ. Любімо й шануймо його як найдорогоціннішу національну святиню", - закликав Президент.

Після виступу Глава держави вручив паспорти громадян України двадцяти сімом дівчатам та юнаків віком 16 років, які представляють регіони країни.

"Я щиро вірю в вас. Гідно несіть у майбутнє наш рідний прапор. Служіть Україні вірою й правдою, живіть заради неї", - закликав їх Президент.

ДОВІДКОВО: Вже другий рік поспіль Президент України реалізує загальнонаціональний проект «Український прапор у кожну родину». Цей проект запланований на три роки і розрахований на чотири етапи. Нині проходить третій етап - забезпечення прапорами державних установ, навчальних закладів міст та обласних центрів. Четвертий етап передбачає передачу прапора у кожну українську родину. На думку Віктора Ющенка, ця акція має на меті за три роки зробити все можливе, щоб український прапор прийшов у кожну українську родину, кожну оселю, дім, установу.

Прес-служба Президента України Віктора Ющенка.
20

Коментарі

123.08.08, 10:27

Переконливо

    223.08.08, 10:39Відповідь на 1 від ДДВ+

    Слава Україні!

      323.08.08, 10:40

      А що там роблять платки партії ригіонів?

        423.08.08, 10:41Відповідь на 3 від PORA

        я до них не придивлявся
        але державний прапор тут супер

          523.08.08, 10:42

          Ну і зачим мені прапор в родину? Мені дітей треба ростити, в школі їх вчити, лікувати, в разі чого... А так, то тільки в папор загорнутися і на футбол?
          Дивний в нас президент... і вчинки в нього дивні... невчасні якісь...

            623.08.08, 10:43Відповідь на 5 від watchdog

            Будеш патріотом - буде у тебе держава нормальна, і президент
            А буде нормальна держава - матимеш нормальні статки

              723.08.08, 10:45Відповідь на 2 від Тарас Токар

              Слава навіки!!!

                823.08.08, 10:46Відповідь на 6 від Тарас Токар

                А від прапора в хаті я стану патріотом?

                  Гість: Buddha

                  923.08.08, 10:46

                  да... сейчас эту страну только флаг пока и объединяет...

                    1023.08.08, 10:47Відповідь на 4 від Тарас Токар

                    А дарма - придивитися треба уважно, особливо перед осінніми подіями...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна