хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Уявні діалоги у часі...

От уявімо собі: 31 серпня минулого року. Янукович у фаворі, опозиція під плінтусом. Ренат Леонідович Ахметов, наслєдний принц Донбаса - людина в країні не перша, але й не друга... І вообще "Шахтьор" - чемпіон і жизнь-прекрасна... І от підходить до Ахмєтова якась бабця і каже йому: а ти знаєш, що рівно через рік тренувальна база Шахтаря буде розрушена прямим попаданням двох снарядів, на Донбас-Арену впаде бомба, а ти будеш жити у Києві, бо в Донецьку тобі буде СТРАШНО... Я думаю, він би не повірив, м’ягко говоря...


7

Коментарі

131.08.14, 11:21

знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємо

    231.08.14, 11:34Відповідь на 1 від Архивариус

    знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємовважаєте, що Майдан був не потрібен? І далі треба було терпіти янка і Ко?

      331.08.14, 11:42Відповідь на 2 від Міс Марпл

      знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємовважаєте, що Майдан був не потрібен? І далі треба було терпіти янка і Ко?мені ціна майдану не подобається...

        431.08.14, 11:45Відповідь на 3 від Архивариус

        знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємовважаєте, що Майдан був не потрібен? І далі треба було терпіти янка і Ко?мені ціна майдану не подобається...історія не знає умовного способу, все є як є

          531.08.14, 11:48Відповідь на 4 від Міс Марпл

          знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємовважаєте, що Майдан був не потрібен? І далі треба було терпіти янка і Ко?мені ціна майдану не подобається...історія не знає умовного способу, все є як єта й що тепер. мені це нагадує велику парагвайську війну на який такий собі тамошній порошенко знищив у правідній бійні 90% населення країни та програв... мені для України такий результат не потрібен

            631.08.14, 13:01Відповідь на 5 від Архивариус

            знали бы, конечно выжгли бы майдан напалмом... а так маємо те що маємовважаєте, що Майдан був не потрібен? І далі треба було терпіти янка і Ко?мені ціна майдану не подобається...історія не знає умовного способу, все є як єта й що тепер. мені це нагадує велику парагвайську війну на який такий собі тамошній порошенко знищив у правідній бійні 90% населення країни та програв... мені для України такий результат не потрібені що робитимете?