Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Сміх крізь сльози (Чепинога)

В общим, Петро Олексійович сказав, що зустріч в Мінську відкрила шлях до мирного путі.. А путін (в міру, - хуйло), чи-то спало, чи то оглохгло на старості лєт, і йому почулося, що "переговори в Мінську відкрили шлях на Маріуполь"... А Меркель якраз спала і даже не встигла виразить "крайню обеспокоєнность"... То вони й пішли... Заблудились опять, короче... А Юля вийшла в публічну політику після канікул і предложила создать Ставку главнокомандующего... Ще у неї була у виступі странна і неожиданна фраза, тіпа "Разом з президентом"... Я думаю, ізначально там мало бути "Ідуть всі нахер, разом з президентом", але цензура вирізала...

Короче, виборча кампанія почалася... Враховуючи разкол в БЮТ, я б предложив устроїть публічне сожженіє всіх книжок Олександра Турчинова в офісі БЮТ на Подолі, як "не представляющих художньої та літературної ценності", тєм болєє, шо це правда... А так же давав би всім присутсвующим кролика на паличці із жжоного сахара...

Ще можна книжки Олександра Валентиновича передать в зону АТО на папіроси, або на туалєтну бумагу... Колись Модільяні малював голу Анну Ахмєтову (чи - Ахматову, - я вже забув), і намалював аж сім рисунків... Але потом всі ці рисунки в Петрограді покурили п’яні матроси... Вони не знали, хто такий Модільяні, і хто така Ахмєтова... А якби знали - то покурили б всьо-равно... Впрочєм, один рисунок таки остався... І то, хорошо...


9

Коментарі

128.08.14, 22:17

юлька пороха непривітала з днем незалезності, сучка крашена....

    228.08.14, 22:38Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?

      328.08.14, 22:41Відповідь на 2 від Міс Марпл

      ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?десь було тут в блогах....шукай

        428.08.14, 22:44Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

        ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?десь було тут в блогах....шукайзначить, достеменно не знаєш. А пишеш!

          528.08.14, 22:47Відповідь на 4 від Міс Марпл

          ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?десь було тут в блогах....шукайзначить, достеменно не знаєш. А пишеш!на сайті Порошенка є......там чітко написано....

            628.08.14, 22:49Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?десь було тут в блогах....шукайзначить, достеменно не знаєш. А пишеш!на сайті Порошенка є......там чітко написано....дай лінк

              728.08.14, 22:51Відповідь на 6 від Міс Марпл

              ти його секретар? То хто ще не вітав? А хто вітав?десь було тут в блогах....шукайзначить, достеменно не знаєш. А пишеш!на сайті Порошенка є......там чітко написано....дай лінк...я лінивий!