Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

москальським окупантам повний кирдик

Армія ДНР розбита, за день знищені більше 1000 бойовиків
Олена Ярмолюк 01 липня 2014, 17:53
 125
Армія ДНР розбита, за день знищені більше 1000 бойовиків

Керівництво армії «Південного Сходу» демонструє паніку і розуміння, що дні самопроголошеної ДНР полічені. Це стало ясно під час прямого включення в прес-центрі «Південний Схід». Про цю новину повідомляє Преса України.

Як стверджує колишня прес-секретар «народного мера» В'ячеслава Пономарьова Стелла Хорошева, армія ДНР практично знищена всього лише за декілька годин від початку продовження АТО.

«Київські карателі розбили резерви армії ДНР. Хунта розбила базу наших ополченців неподалік Слов'янська. Укри застосовують установки Град, важку артилерію й авіацію. В 01-00 години 1 липня, карателі почали каральну операцію.

За моїми даними авіація хунти знищила більше 1000 наших хлопців. Армія практично розбита, нам потрібна підмога», - заявила Стелла Хорошева.

Наявність несподіваною бойової могутності української армії підтверджує також і «талановитий» диверсант з «дружньої» нам Росії Ігор Стрєлков-Гіркін.

«Укри зібрали сили на одному із напрямів. Як на парад вишикувалися. Мабуть, піти в атаку хочуть...І гармати, гармати, гармати... кругом гармати і РСЗВ. Скоро почнуть» - повідомляє засмучений «Стрєлок».

Нагадаємо, згідно із останніми розвідданими бойовики стягнули у Слов'янськ близько 5000 підкріплення у вигляді живої сили і кілька бойових машин десанту (БМД). Також на озброєнні терористів десятки одиниць бронетехніки, танки, РСЗВ. Противник також підтягнув свіжі сили до Червоного Лиману та Краматорська.

23

Коментарі

11.07.14, 18:10

Такой большой .а в сказки веришь

    21.07.14, 18:33

    рано пока радоваться, вон кацап ещё не верит

      31.07.14, 18:34

      Тримаємо кулачки і молимося, ...щоб швидше наступив мир

        41.07.14, 18:39Відповідь на 1 від qazse

        А тобі холую москальський за русскім міром ще довгенько доведеться на місяць підвивати

          51.07.14, 18:40Відповідь на 2 від Hudson Hawk

          москальській курві сци межи очі вона всеодно казатиме що то дощ ляпає

            61.07.14, 18:42Відповідь на 4 від Характерник+

            А тобі холую москальський за русскім міром ще довгенько доведеться на місяць підвиватиТы по ходу с зеркалу ответил,я УКРАИНЕЦ,а вот земля где я живу...............??????????????????????????

              71.07.14, 19:01Відповідь на 6 від qazse

              ти, холуй москальський, або іншими словами - колаборант. Місцем твого скону стане скотомогильник. Засмічувати Україну тобі не доведеться.

                81.07.14, 19:03Відповідь на 7 від Характерник+

                ти, холуй москальський, або іншими словами - колаборант. Місцем твого скону стане скотомогильник. Засмічувати Україну тобі не доведеться.Ну шо ж ты злой такойпарень бросил,не переживай,скоро русского найдешь.

                  91.07.14, 19:13Відповідь на 8 від qazse

                  ,не переживай,скоро русского найдешь. І не мрій москальський виродку, я скотину не трахаю

                    101.07.14, 19:15Відповідь на 9 від Характерник+

                    ,не переживай,скоро русского найдешь. І не мрій москальський виродку, я скотину не трахаюа я смотрю ты истиный представитель тытульнои нации

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна