Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Втікачі з Росії спалили свої паспорти у центрі Львова



Ось кому в Росії жити добре
    
Подружжя росіян, які втекли з Санкт-Петербурга через переслідування за політичні погляди, спалили 6 травня свої паспорти громадян РФ на знак протесту проти російської агресії стосовно України.

Міра та Михайло Кузнєцови пояснюють своє рішення тим, що таким чином висловлюють своє ставлення до російської влади та її дій щодо України.

«Це наш акт протесту, це те, що ми можемо в нашій ситуації зробити і як ми можемо протистояти», – сказала Міра Кузнєцова.

Кузнєцови публічно спалили свої паспорти громадян РФ на  площі перед пам’ятником Шевченка у центрі Львова.

Раніше подружжя Кузнєцових мешкало в Петербурзі. Там, кажуть, зазнавали переслідувань через свої політичні погляди.  Як житимуть без документів далі - ще не знають, проте повертатися в Росію не збираються. Сподіваються, що вдасться виробити українські документи.

«Я етнічна українка, але мені важко буде довести, що мої бабуся та дідусь народились на території України. Я знаю, що потрібно робити запити в архіви, – каже пані Кузнєцова. – Я така ж людина, як і багато з вас».

Джерело: ZAXID.NET (там є відео події)
13

Коментарі

18.05.14, 22:05

Диваки принаймні.

    28.05.14, 22:26

    Є ще нормальні люди в РФ. Але й вони в Україну виїжджають...

      38.05.14, 22:39

      В них виявився стійкий імунітет до путлєровськго гіпнозу.

        48.05.14, 23:32Відповідь на 1 від Nech sa paci

        Диваки принаймні.Чому ??? Ви напевно не жили при союзі і не знаєте як це жити весь час під ковпаком КГБ

          58.05.14, 23:49Відповідь на 4 від div777

          Можна бути біженцями й не відмовлятися від свого громадянства.

            69.05.14, 00:48

            Принимайте "соотечественников"
            http://fakty.ua/181233-vo-lvove-suprugi-iz-sankt-peterburga-publichno-sozhgli-svoi-rossijskie-pasporta
            Свои литовские паспорта пусть сожгут, и живут в Украине. Курам на смех такие акции.

              79.05.14, 11:01

                89.05.14, 13:08Відповідь на 5 від Nech sa paci

                Можна бути біженцями й не відмовлятися від свого громадянства.
                Бути можна, але жити неприємно, якщо ти громадянин РФ, країни шовінізму та агресора. Подивіться, як на Євробаченні ставляться до представників з РФ. Люди хочуть почати життя з чистої сторінки і це правильно. Вони не зраджують себе, бо проявляти патріотизм до тюрми тільки тому, що там народився і виріс - це дурість, а не патріотизм. З тюрми треба тікати! Тюрму не можна любити! СРСР був класично тюрма народів, як і тепер нею є РФ, справді правонаступниця СРСР.

                  99.05.14, 13:13Відповідь на 6 від AZV

                  Принимайте "соотечественников"
                  http://fakty.ua/181233-vo-lvove-suprugi-iz-sankt-peterburga-publichno-sozhgli-svoi-rossijskie-pasporta
                  Свои литовские паспорта пусть сожгут, и живут в Украине. Курам на смех такие акции.

                  "...Курам на смех такие акции" - Класика жанру: насміхаючись з інших себе обсміяли. Тепер у мене буде нова фраза завдяки вашій розумності: "Та то кримським курам на сміх"

                    109.05.14, 13:52Відповідь на 6 від AZV

                    Принимайте "соотечественников"
                    http://fakty.ua/181233-vo-lvove-suprugi-iz-sankt-peterburga-publichno-sozhgli-svoi-rossijskie-pasporta
                    Свои литовские паспорта пусть сожгут, и живут в Украине. Курам на смех такие акции.
                    по-вашему, лучше принять агрессора и открыть ему душу и сердце, как сделали вы?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна