Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Одержимість

Кожне царство,що розділилося саме в собі,спорожніє,і всяке місто чи дім,що розділився сам у собі,не встоїть(Мф.12,25)

Цей Біблійський закон,що діє вже більше 2000 років,на даний час,як ніколи дуже актуальний для нашої країни.Хто насправді розділяє Україну?Росія,Америка,інопланетяни?Насправді все набагато банальніше.Якщо немає злагодженості і гармонії всередині,якщо немає єдності між самим народом,то до кого тоді можна ставити претензії,як не до самих себе?Кожна країна у своїй історії переживає війни,революції,боротьбу за свободу і незалежність,крахи і занепади,після чого обов’язково йде зростання і покращення.Напевно,Україна-чи не єдина країна світу,яка ніколи за всю свою історію не виходила зі стану боротьби за свою незалежність.Шевченкові вірші,які були написані 200 років назад,залишаються актуальними донині.Не змінилося нічого…Важко уявити собі поляка,який би несамовито верещав на вулиці,що він хоче жити в Німеччині,чи англійця,який би благав французів загарбати його територію…У всьому світі це сприймається як неповносправність розуму і абсурд,тільки не в нашій країні.Хочеться спитати у зомбованих представників південного сходу,де ви бачили хоча б одного ненависного вами бандерівця,який би кричав,щоб Польща чи будь-яка Європейська країна ввела війська на нашу територію і загарбала її???Хоча в Європі порівняно з Росією рівень життя у 100 разів вищий.Нам потрібна незалежна суверенна Україна у складі Європи,а вам потрібна росія у складі росії,де за межами москви суцільна біднота і безпросвітне пияцтво.І найстрашніше- те,що таке життя там вважається нормою.Бідних росіян вже настільки затуркали і зашугали,що вони живуть як сліпі песики…І це їм подобається.Може,зібрати усіх найсильніших священників-екзорцистів,щоб провели обряд вичитки над південним сходом України,щоб звільнити їхні голови і душі від проросійської одержимості?Оскільки після одержимості наступає

остання стадія -повна деградація людини і духовна смерть.Навряд чи щось інше вже їм допоможе.Отямтеся,поки не пізно і не нищіть країну,яка вас породила і вигодувала,інакше вона знищть вас!

16

Коментарі

Гість: Nikolya73

125.03.14, 18:31

    Гість: lombre1

    225.03.14, 18:38

    Еще одна жертва зомбоящика.

      Гість: lombre1

      325.03.14, 18:40

      що ти тут робиш?То же что и ты .

        425.03.14, 18:40Відповідь на 2 від Гість: lombre1

        Це ти про себе?

          Гість: lombre1

          525.03.14, 18:45Відповідь на 4 від Voloszka

          Це ти про себе?Це я про вас насмотревшихся страшилок про Россию и никогда там не бывавшим . Да мне многое в России не нравится но вы несете ахинею про повальное пьянство и уровень жизни . Поверьте он и за пределами Москвы гооораздо выше чем у нас . А порой и выше чем в Гейропе так горяче вами любимой . А я то уж Россию исколесил от Белгорода до Владивостока .

            Гість: lombre1

            625.03.14, 18:47

            тебе хтось запрошував сюди ?Портал по моему открытый для всех . Так что - стули пельку , прикинься ветошью и не отсвечивай .

              Гість: lombre1

              725.03.14, 18:48

              чому ти спілкуєшся не українською мовою ? А должен ? Я в свободной стране и говорю на том языке на котором привык разговаривать.

                Гість: lombre1

                825.03.14, 18:49

                для тебе він закритий

                  Гість: lombre1

                  925.03.14, 18:50

                  у цьому співтоваристві спілкуються українською мовою ! А мне пофиг. Я такой же гражданин Украины как и ты .

                    1025.03.14, 18:53

                    инстинкты толпы и всякое отсутствие собственных мыслей, ничего нового

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна