Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Не знаю, як у москалів.

В наших  дідів та прадідів вважалося за честь вмерти зі зброєю в руках захищаючи власну землю. І якщо ми існуємо то варто  про це замислитися.
10

Коментарі

12.03.14, 00:26

я думаю что не придётся в этот раз.
что-то задний ход начинают давать.

    анонім

    22.03.14, 00:37

    А помирать нам рановато...

      Гість: Lakastra

      32.03.14, 00:39

      А від кого захищатися будемо на цей раз?Мабудь від москалів?Так?А хто піде? - Правий сектор?Схід и південь не підуть,скоріш підуть на Київ. В моєму місті в четвер і сьогодні були противладні мітинги - проти цієї влади.Були флаги Росії, люди вигукували "На Берлін!" і ще "На Вашингтон", - звісно жарт,але... Це показник того що революція здулася. Ті хто терпів цей безлад більше терпіти не будуть.
      З ким воювать?Якщо ти ще нічого не зрозумів з цієї революції, то я зрозумів - Західу мало було цих потвор у владі,їм мало було вбитих на Майдані,їм мало безладу в країні - їм треба більше - стравити нас між собою.Стравити з Росією.Щоб ми самі повбивали одне одного і очистили їм простір,виконав їх велику мрію - ЩАС!

        42.03.14, 00:42

        Наші прадіди вмирали ЗА СВОЮ РІДНУ ЗЕМЛЮ!
        Але НАМ пропонують вмирати ЗА ТЕ, ЩОБ ВІДДАТИ СВОЮ ЗЕМЛЮ або ЄвроПейсатим, або АзіоПеейсатим!
        А я не хочу ні одного ні другого!

          52.03.14, 00:46Відповідь на 3 від Гість: Lakastra

          З ким воювать?Якщо ти ще нічого не зрозумів з цієї революції, то я зрозумів - Західу мало було цих потвор у владі,їм мало було вбитих на Майдані,їм мало безладу в країні - їм треба більше - стравити нас між собою.Стравити з Росією.Щоб ми самі повбивали одне одного і очистили їм простір,виконав їх велику мрію - ЩАС!На території України - РУКАМИ УКРАЇНЦІВ - іде війна між ЄвроПейсатими і АзіоПеейсатими!

          "В этой Войне Дураков, славянское быдло будет ОСЛАБЛЯТЬ СЕБЯ –
          и УКРЕПЛЯТЬ НАС, Главных Дирижеров Смуты, ЯКОБЫ Стоящих В Стороне,
          и не только не участвующих в кровавых событиях, но даже и не вмешивающихся в них...
          \Ребе М.Шнеерзон\

          "Тупой славянский этнос не понимает,
          что Самые Страшные Фашисты – это те,
          кто никогда и нигде об этом НЕ ГОВОРЯТ ВСЛУХ!".
          \Ребе М.Шнеерзон\

            62.03.14, 01:21

            Вмирати ?!!! НІ !!!! Вороги будуть вмирати

              72.03.14, 01:50

              оно то так. абыдно слюшай что пока одни будут умирать другие в это время будут в риме день рождения справлять

                82.03.14, 01:52Відповідь на 3 від Гість: Lakastra

                никто никого не стравливал. Наши старшие братья россияне хотят у нас восстановить конституционный порядок. Потому что у нас ходят в коричневых рубашках еще ходят с факелами, избивают прокуроров и даже где-то кто-то кого то убил

                  Гість: Lakastra

                  92.03.14, 08:52Відповідь на 8 від Poroshenko

                  А я не про это? - Только им мало ходить с факелами и беспределить, они теперь кричат что нужно идти и защищать теперь их от агрессии России. Чтоб они тут спокойно с факелами ходили.Кукловоды на Западе от удовольствия аж похрюкивают и попердывают - как классно выходит! И страну захватили,и с РФ стравим - пусть сами все за нас сделают.А мы придем на готовое. - ХРЕНА ИМ ПО ВСЕЙ МОРДЕ. В данном случае считаю Россию союзником.НАТО и ЕС - вражины.

                    Гість: Lakastra

                    102.03.14, 08:53Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

                    А у нас только две стороны - или та, или та. Все... - какую спичку тынешь?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна