Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Будьте навічно прокляті: Янукович і його банда!

Фактично цілу ніч моя дитина малювала ось такий плакатик  коло увімкнутого монітора комп'ютера, де йшла пряма трансляція з Євромайдану в Києві. Студенти домовились йти пікетувати обласне управління МВС у Львові, яке вночі було захоплене повстанцями. Але студентський страйк все одно відбудеться, тому донька почепила скотчем на сумку свій твір душевної наснаги і вирушила у пункт збору. Я викладаю у блозі цей плакатик і теж буду їхати виясняти, де і яким чином зможу бути корисним в подіях, які маю вирішальне значення для України, як Суверенної Соборної Держави.

 
31

Коментарі

119.02.14, 11:11

    анонім

    219.02.14, 11:27

    якби таке прозріння було в 2010 році...

      319.02.14, 12:05

        419.02.14, 12:13

        Радикалізм завжди шкодить мирним протестам.

          анонім

          519.02.14, 12:41Відповідь на 4 від Nech sa paci

          Невиконання вимог мирного протесту завжди закінчується радикалізмом.

            Гість: _Lalley_

            619.02.14, 14:34

            Психически здоровых людей не возбуждают горящие покрышки и у них не возникает непреодолимого желания присоединиться к погромщикам.

              анонім

              719.02.14, 14:46Відповідь на 6 від Гість: _Lalley_

              Психічно здорова людина ніколи не проголосує за відвертого вбивцю-рецидивіста. Наслідки такої психічної деградації вже бачимо - це війна.

                Гість: _Lalley_

                819.02.14, 14:55Відповідь на 7 від анонім

                Психически здоровые люди не устраивают истерики по результатам выборов.

                  анонім

                  919.02.14, 15:06Відповідь на 8 від Гість: _Lalley_

                  Результати результатами, але коли "вибрані" займались виключно мародерством, довели країну до війни і дефолу... що повинна зробити психічно здорова людина?

                    Гість: _Lalley_

                    1019.02.14, 15:21Відповідь на 9 від анонім

                    Если люди, голосовавшие за Януковича - ненормальные, то как называть людей, навязавших на майдане Юща, который первым делом разорвал договор по газу, и продолжал кататься на лыжах, когда страна жила без газа?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна