хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Я закриваю свій блог :(

Я не визнаю будь-якої влади над собою, окрім влади Бога. І мене постійно дивує, як люди з легкістю готові віддати владу над собою кому завгодно в обмін на щось "стабільне".

Влада у нас похідна від совітської влади - це влада терористична за своєю природою і походженням. І ми всі можемо зараз бачити її терористичні методи у дії, не з книжок, архівів чи документального кіно - у прямих трансляціях і на власному досвіді.

Я не взнаю жодної політичної партії, і жодного їх лідера - всіх їх дозволила влада, дала добро на їх діяльність. Котра зводиться до одного - в клубах за різними політичними інтересами утримувати людей у рамках радянських законів, зковувати людську ініціативу та направляти її в ніщо.

Будь-які закони такої влади зводяться до одного: одним все за рахунок інших, іншим - що залишиться. Або іншою мовою: перерозподіл благ, відібраних у одних, на користь інших, котрі взагалі нічого віддавати і чи створювати не вміють.

При чому, якщо хтось все ж згадає, котре століття зараз і де ми живемо, то нас переконуватимуть що скрізь так, що людна грішна за своєю природою, що краще буде на світі тім, що тут будь-яка влада від Бога, закони для всіх, що завжди так було і т.д. і т.п.

Але добиває мене те, що навіть зараз знаходяться люди, котрі намагаються брати участь у діяльності партій, і бачать своє майбутнє в поєднанні з партійною діяльністю. Бо там, мовляв, люди, там життя, там діяльність та рух. Ніби у природі життя і руху нема, і людина без влади над собою і партій жити повноцінно не може.

Я не маю на увазі партійних функціонерів, бо ті знають, яку роль грають і за що отримують платню та свою порцію розподілених благ.

Найгірше, що межа між нами проходить крізь сім'ї, крізь родини, крізь душі.

І що з цим робити я не знаю. Тому закриваю свій блог. 
19

Коментарі

127.01.14, 16:30

Так наш (президент) в Бога верит,а такое творит со своим Народом.

    227.01.14, 16:32Відповідь на 1 від IngwarBochko

    Верит в наш (справедливый) суд,а в Божий нет.

      327.01.14, 16:33Відповідь на 2 від IngwarBochko

      Не как с своего золотого унитаза не слезет.

        427.01.14, 16:34Відповідь на 3 від IngwarBochko

        Пора привыкать к толчку на зоне.

          527.01.14, 16:38Відповідь на 4 від IngwarBochko

          Ему в открытую говорили день возмездия близок.

            627.01.14, 16:49

            У мене після цього http://blog.i.ua/community/3252/1345393/ теж така думка була, а потім вирішила, що поки ще буду триматися. Не всі користувачі сайту дебіли. Є і нормальні люди.

              727.01.14, 17:29

              И зря.

                827.01.14, 19:16

                  927.01.14, 19:54

                  я все ж видаляю коментарі тих, у кого я в ігнорі, і тому не можу відповісти.

                    1027.01.14, 20:22Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

                    Народ Украины что не показал кто есть кто или Вы еще не поняли.Ладно пойду спать,а то несколько суток уже нормально не спал,а завтра ДЕНЬ ВОЗМЕЗДИЯ если интересно будет звоните завтра тел. 0988280600 или 0665086408 Игорь

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна