Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Активісти Автомайдану планують провідати ще 25 чиновників

Щодо 11 осіб зі списку активісти вже знають, куди їхати, по решті - перевіряють інформацію, боячись помилитися 
 Добавить в блокнот
Поделиться:
 
 
 
 
 
 
 Активісти Автомайдану склали список чиновників, міліціонерів, прокурорів, суддів , яким збираються нанести свої візити. Про це повідомив один з активістів Дмитро Булатов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. 

 "У нас є вже список. Він з кожним днем стає все більше. Я не можу назвати прізвища, але це дійсно ті "герої", які будуть обласкані нашими візитами, міліціонери, прокурори судді та інші люди. Ми будемо аргументувати, чому до них їдемо. Ми знаємо про їх особняки і не тільки в Україні. Наші візити будуть масштабними", - сказав він. 

 Відзначаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, скільки людей в цьому списку і хто вони, Булатов сказав, що в списку є представники верхівки і більше нижніх рівнів. 

 "Я не буду говорити, хто в цьому списку. Ви розумієте, яку протидію нам робить влада. Але в цьому списку близько 25 осіб. По 11 з них ми вже розуміємо, куди їхати, що робити, по решті - збираємо інформацію, тому що не хочемо помилитися. Цей список поповнюється. Сьогодні Андрій Кожем'якін оприлюднив інформацію - і додалися ще два прізвища", - зазначив він. 

Нагадаємо, 5 січня активісти Автомайдану поїхали пікетувати будинок міністра освіти Дмитра Табачника, проте потурбували сторонніх людей. Пізніше учасники пікету вибачилися за помилковий пікет квартири Табачника. 

5 січня також Автомайдан пікетував заміський будинок міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, який, як стверджують активісти, знаходиться в селі Підгірці під Києвом.
14

Коментарі

19.01.14, 13:00

    Гість: SСHUTZE

    29.01.14, 14:25

    Відвідають,а далі шо

      39.01.14, 15:03

        49.01.14, 22:43Відповідь на 1 від bekirini

          59.01.14, 22:44



          «Де зараз ви, кати мого народу?»
          http://blog.i.ua/community/2359/1335107/

            69.01.14, 22:44Відповідь на 2 від Гість: SСHUTZE

            Відвідають,а далі шоз планом дій слабувато.

              79.01.14, 22:44Відповідь на 3 від BlackPR

                Гість: SСHUTZE

                810.01.14, 10:48Відповідь на 6 від Korsar-K

                Відвідають,а далі шоз планом дій слабувато.Все втрачено 1.12.2103року